iGO Primo NextGen Mape

ne znam koju ti imaš brzinu a kod mene je se to skinilo brzo a imam brzinu preko T-coma 10 megabita u sekundi
 
Ja sam skinuo mape sa onog magnet link-a i skida u full brzini. Uporedjivao sam velicinu konkretno mape Srbije i nova mapa je manja od prethodne pa mi je to cudno, mada to nista ne mora da znaci. Nisam imao vremena da je ubacim i da vidim da li ce pisati da je nova mapa, ali cu to uraditi samo da zavrsim neke poslice
 
Ja sam skinuo mape sa onog magnet link-a i skida u full brzini. Uporedjivao sam velicinu konkretno mape Srbije i nova mapa je manja od prethodne pa mi je to cudno, mada to nista ne mora da znaci. Nisam imao vremena da je ubacim i da vidim da li ce pisati da je nova mapa, ali cu to uraditi samo da zavrsim neke poslice


nista impozantno, karte su i dalje nedopravljene, neke ulice i dalje nisu ucrtane.... sve u svemu TomTom su bolje za Srbiju...
 
Nislija30, znaci nista epohalno nije uradjeno. Nikako da ubacim mape da vidim ima li brojeva za Jagodinu i Pozarevac jer ih ranije nije bilo
 
Natrag
Top