iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
ne znam koju ti imaš brzinu a kod mene je se to skinilo brzo a imam brzinu preko T-coma 10 megabita u sekundi
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Sto se tice mene, brze ne moze, ja sam spakovao torrent, postavio link, pustio seed....to je sto je..
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja sam skinuo mape sa onog magnet link-a i skida u full brzini. Uporedjivao sam velicinu konkretno mape Srbije i nova mapa je manja od prethodne pa mi je to cudno, mada to nista ne mora da znaci. Nisam imao vremena da je ubacim i da vidim da li ce pisati da je nova mapa, ali cu to uraditi samo da zavrsim neke poslice
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Ja sam skinuo mape sa onog magnet link-a i skida u full brzini. Uporedjivao sam velicinu konkretno mape Srbije i nova mapa je manja od prethodne pa mi je to cudno, mada to nista ne mora da znaci. Nisam imao vremena da je ubacim i da vidim da li ce pisati da je nova mapa, ali cu to uraditi samo da zavrsim neke poslice


nista impozantno, karte su i dalje nedopravljene, neke ulice i dalje nisu ucrtane.... sve u svemu TomTom su bolje za Srbiju...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nislija30, znaci nista epohalno nije uradjeno. Nikako da ubacim mape da vidim ima li brojeva za Jagodinu i Pozarevac jer ih ranije nije bilo
 
Natrag
Top