iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@nenadsenn ovaj file je puno bolji nema ovih divljih kamera. Eh sada ne vidim ove mobilne patrole sto budu, nekom to mozda i nije bitno meni je to super opcija. Hoce li raditi speedcam mobile ako recimo napravim file tipa MobileSpeedCamBiH pored ovog vec sa SPEEDCAM?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
@LeoAndropov
Sto se tice mobilnih ja sam to sve izbacio jer je tu bilo svega i svacega. Ne znam da li imam negdje taj fajl.
Mozes ti napraviti taj zaseban fajl sa mobilnim ali onda ih dodaj u postojeci i takav ucitaj u speedcam.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
12
Imam problem sa Igo_m Na samsung s3 lte ekran zatreperi kad se cuje glas, da li neko zna u cemu je problem. Inace koristim igo primo iz 2015
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Poboljsanje hvatanja GPS signala

Fastergps.jpg FasterFix.jpg
Ovdje imate dvije aplikacije - svaka uradi isto - pa birajte.
Prva - FasterGPS - sve uradi automatski. Izaberete kontinent - drzavu i gps.conf je kreiran i kopiran gdje treba.
Druga - FasterFix -
Sa programom Faster Fix kada se pokrene u Select an optimised server izabrati – custom i onda ukucati jednu od tri varijante:
rs.pool.ntp.org – Za Srbiju
yu.pool.ntp.org – Za Jugoslaviju
europe.pool.ntp.org – ZA Evropu.

Dodatne mogucnosti imate ovdje -

http://serbianforum.org/threads/igo...lang-voice-ux-poi.477944/page-51#post-1698447 # 460, 509 i 614
 

Prilozi

  • org.fastergps-1.11.apk.zip
    388,8 KB · Pregleda: 61
  • FasterFix_1.6.1.apk.zip
    83,1 KB · Pregleda: 35
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Da li je neko uspio natjerati iGO NEXTGEN da upozorava na kamere kao na starom igo (vedrana) Imam samo vizuelno upozorenje ali ne i zvucno. Kontam da ubacim u sys linije iz starog igo i u ux audio vedrana files da bi to sve proradilo?

Sta mislite?
@nenadsenn @marxista
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Za sada ne rade glasovna upozorenja.
Radim na tome da i ta funkcija bude u iGO_NextGen.
U sadasnjoj verziji trebalo bi da ti radi i zvucni signal "kratki beep" kada naides na kameru.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top