iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
firmware ti je updateovan na poslednji najnoviji

pa dodaj da bude ovako ako može

default, supl

ima telefona koji prosto neće bez uključivanja neta da pronađu poziciju.
može i pola sata da stoji 6-7-zelenih nivoa signala a da i dalje piše nema lokacije

ova podesavanja da menjam ne mogu, kad kliknem na bilo koju opciju ne dogadja se nista. Sad cu da napravim druga podesavanja da promenim APN tip u deafult, supl i da obrisem proxy kao sto je marxista predlozio pa javljam rezultate. Hvala na trudu i pomoci
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
1. Basemap_NNG_2012.03_150528.fbl , da li je ovo najnovija ?
2. Gde ima da se nađe userdata - poi za Srbiju ?
3. koji je najnoviji global_cfg.zip ?

H v a l a
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
10
Oprostite ako je ovo pitanje neko već postavljao i imao problem , ja stvarno nisam našao i pročitao ..
Sada imam samsung galaxy s5 , nije rootan.Prije njega sam 3g imao S3 i na njemu IGo navigaciju koja je radila super..
No sada koliko god sam tražio i svaki puta brisao i instalirao ponovno IGO ni jedan mi nije radio na S5... Skoro svaki puta su bile greške u rezoluciji ...
Da li mi neko može dati neki link da riješim ovaj problem
Hvala vam !
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
Oprostite ako je ovo pitanje neko već postavljao i imao problem , ja stvarno nisam našao i pročitao ..
Sada imam samsung galaxy s5 , nije rootan.Prije njega sam 3g imao S3 i na njemu IGo navigaciju koja je radila super..
No sada koliko god sam tražio i svaki puta brisao i instalirao ponovno IGO ni jedan mi nije radio na S5... Skoro svaki puta su bile greške u rezoluciji ...
Da li mi neko može dati neki link da riješim ovaj problem
Hvala vam !

Nisam upoznat sa rezolucijama tih telefona, ali chim nece da radi... razlikuju se rezolucije!

Daklem?!
Izmeri rezolucije oba uredjaja, sa: Screen Size and Density 1.1.apk ili prochitaj na primer, na:
www.gsmarena.com
kao shto sam ja pogledao, da bih ti pomogao.... pomozi i ti sam sebi, pa prochitaj karakteristike svojih uredjaja....
.... koji je tvoj, od ovih 13 modela????
http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuickSearch=yes&sName=samsung+galaxy+s5
ili
koji je od ovih 5 modela, tvoj????
http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuickSearch=yes&sName=Samsung+Galaxy+S3

Za ova dva na primer pishe:
Samsung I9300I Galaxy S3 Neo: Resolution 720 x 1280 pixels (~306 ppi pixel density)
Samsung Galaxy S5: Resolution 1080 x 1920 pixels (~432 ppi pixel density)
To ti je 'kompatibino' taman toliko, kao da Mercedesov tochak, pokushash da namontirash na keca?! :)
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
jedno pitanje, mozda glupo al nekontam sto se ubacuje ovaj global_cfg sa ovim datumima
 
Učlanjen(a)
23.11.2013
Poruka
34
Welcome Navigators,
I am pleased to present to you the new version of the skin - from Doupas;
Skin_Doupas_V8.6_Default & Silver & Pearl & Crystal 2.4.

What's new prepared Andreas together with Frontzos:

1) The Ux Ux total cost of tolls in Greece to Frontzos added in skin.
1) Five options for the Menu button
2) Τhe Iqs added in the skin

some screen's:
538440image68.jpg

180922image69.jpg

611196image70.jpg

696263image71.jpg


link:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
Andreas and Frontzos - good job thx

regards wojpen
 
Natrag
Top