iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Prvi telefon (Tesla 6.1) koji mi izbacuje iGO i ne stvara save folder
Instalirano na internu memoriju (storage/sdcard1)
iGO 9.6.29.601732 sa univerzalnim data i osnovnim paketom
???
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Ne znam kakva je situacija baš za taj uređaj ali na mnogima je moguće izabrati "default write disk" što samim tim znači da je onaj drugi (koji nije defaultni) onaj na kome nemaš ovlašćenja da pišeš. Još me nešto tera da posumnjam baš na to što sam napisao - kada se particije nazivaju sdcard(x) gotovo uvek je interna memorija nazvana sdcard0 a externa sdcard1. Mislim da je to srž tvog problema - ti samo mksliš da je to interna memorija odnosno ona na koju imaš pravo pisanja.
 
Učlanjen(a)
25.12.2015
Poruka
5
Danas sam pokusao da zamenim igo primo (staru verziju) sa Igo Primo (novijom verzijom) i prilikom pritiska na instalaciju pojavio mi se tekst:
'Greska prilikom rasclanivanja podataka ili paketa.
Obrisao sam novu verziju i vratio na staru ali i dalje isti problem. Pokusao sam da zamenim sa nextgen i avic ali i dalje ista greska. Da li neko zna u cemu je problem?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Ako si menjao aplikacije a folder Igo uvek isti, to je problem. Za Primo, Avic i Basar ti trebaju i adekvatni glavni folderi, a svi su različiti, odnosno njihov sadržaj. Imaš u prvom postu ove teme (valjda) sve što treba.
 
Učlanjen(a)
25.12.2015
Poruka
5
Ako si menjao aplikacije a folder Igo uvek isti, to je problem. Za Primo, Avic i Basar ti trebaju i adekvatni glavni folderi, a svi su različiti, odnosno njihov sadržaj. Imaš u prvom postu ove teme (valjda) sve što treba.

Izgleda da nije to bio problem posto sam menjao 'glavne foldere'.
Resio sam problem tako sto sam iskljucio opciju u telefonu koja se zove 'Potvrdi aplikacije', posle toga koju god verziju da sam stavio radila je.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Problem koji mi "dusu ubi". U toku rada iGO primo, zazvoni telefon, javio se ili odbio poziv, telefon zabaguje, iGO se zamrzne, ne rade komande na telefonu i samo restart telefona pomaze. Nije mi se to nikada ranije desavalo. Verzija je iGO Primo Israel 9.6.29.636868 sa prve strane, a sistem Android 5.02. Sta da mu radim?
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
6
Pozdrav svima,evo mene opet sa problemom. Imam s5 i apdejtovao sam na novi sw.6.01 i nije hteo da pokrene stari Igo što sam imao instaliran,pa sam stavio ovaj novi iz prvog posta. Sve je radilo super međutim nakon nekog vremena kao da se sam izbrisao iz telefona,nema nigde Igo folder . Stavio sam na internu memoriju. Juče sam ponovo stavio i eto danas opet isto,nema ga nigde i ne radi. Ako neko zna u čemu je problem unapred zahvaljujem.
Pozdrav!!!
 
Natrag
Top