iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
iGO Primo Israel 9.6.29.636868 (3 Mart 2016)

kceam9.jpg


IGO Israel IS /Google play store info:
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igoprimoisr.javaclient
apk,+komplet
Kod:
http://pastebin.com/1fPrCTPM
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
google search ne postoji već 3 godine. zamenio ga je here search koji je bio ograničen samo bazom poi informacija here mapa.
što nije koristilo mnogo.

ako nešto tražite potražite na drugim mestima interneta i zatim tu poi tačku spremite kao kml fajl i prosledite na poiplaza i tako obogatite poi tačke.

naravno kod nas se misli da će sve neko drugi da uradi za nas a mi treba samo da čekamo. e to se neće desiti.

na poiplaza se vidi koliko ko doprinosi zajednici.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Javio mi se problem u najnovijem iGO Primo da kada odaberem adresu gde hocu da me navodi i kada kliknem na kreni odmah skroz ispadnem iz iGO aplikacije. Kako mogu da resim taj problem?
EDIT:problem sam resio brisanjem nekih nepotrebnih uh dodataka :)
EDIT: Ipak na zalost nisam resio problem brisanjem nekih ux dodataka koje sam naknadno ubacio. Da li mozda imate ideju u cemu je problem?
Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81 promijeni izgled mape scheme, imas ih vise dobrih tipa BOJE TOPOGRAFSKIH VISINA itd. Probaj s tim, često to zna biti problem. Izbrisi problematicni scheme file...

Drugi razlog zna biti jezik ili glas

Ovo su bar neki od razloga koji su mene zezali..
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@LeoAndropov, ja sam menjao nesto u sys.txt fajlu, dodao par ux fajlova i ubacio sam najnoviji lang file koji je postavio nenadseen. Znaci imam samo par elemenata za menjanje i kombinovanje. Ux fajlove sam pobrisao i ostao je samo lang fajl i sys.txt, mada nekako mi nije logicno da je do sys.txt jer je jedina stvar koju sam tamo ispravjao vezana za onih par linija koji predstavljaju resenje za pojavljivanje poprecnih linija na pojedinim telefonima. Moj tel ima full hd rezoluciju, dok se taj problem sa linijama javlja na qhd rezoluciji koliko sam primetio. Stvar je u tome sto sam te izmene uneo i kod mene na note 3, a i onim verzijama koje sam okacio u mojoj temi skockane verzije.

Sad ne znam da li moze da pedstavlja problem to sto sam ubacio novi lang latinserbia, a izbrisao sam oba stara fajla za cirilicu i latinicu. Moracu da kombinujem dok ne dodjem do resenja


EDIT: Uzasno me nervira ova situacija. Obrisao sam sve ux dodatke koje sam naknadno dodao, vratio stari sys fajl, ali me i dalje izbacuje :(

[debug]
imei="000000000000000"
skip_eula=0
screenshotsavecameraini=0
screenshotfilename="/captures/image_%02d.jpg"
max_memory=419430400

Da li je ok da mi max memory bude ovoliki?
Imate li mozda jos neku ideju
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@LeoAndropov, da li mi mozes okaciti da skinem neku od tih shema?
Samo uopste ne kapiram sta je uzrokovalo da mi se javi ovaj problem
Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81 mislim da to moras imati vec u folderu CONTENT/SCHEME

A kroz app biras

Opcije
Postavke Mape
Dnevna boja karte

SLIKA

Mene je odmah izbacivalo i tek kada sam birao neku drugu sem defaultne app radi stabilno bez izbacivanje....
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@LeoAndropov, kod mene je trenutno neki zacarani krug iz kog nikako ne uspavam da izadjem.
Uspeo sam da resim problem sa izbacivanjem sa iz apk, ali sa schemom autichanger. Tu sam pre i koristio i normalno je radila, ali mi nije jasno zasto je odjednom prestala da radi. Zamenio sam postojeci "autochanger"sa nekim drugim koji ima nesto malo manje kb i sada sve radi kakontreba, tj vise me ne izbacuje iz apk kada odaberem rutu. U stvari bokje nista da ne pricam do daljnjeg dok ne vidim da li ce i na dalje bitinsve kako treba.

Sada mi se odjednom javio problem da se glas vise ne cuje. To mi se bukvalno nikad nije desilo za sve ove godine koliko koristim igo. U podesavanjima zvuka je sve na maksimumu, ali mi na karti prikazujenprecrtan zvuk. Videcete na ss koji cu da postavim. Znam da je to precica da se ukljuci i iskljuci zvuk duzim pritiskom na tu precrtanu ikonicu vlzvuka, ali je cudno sto kada zadrzim prst na toj ikonici ne upali se zvuk i ona i dalje ostane precrtana, tj tada skroz nestane zvuk i moram ga pojacati u podesavanjima zvuka.
Da li zna neko kako da resim ovaj problem?

f9527edc8529958baff25dd71c7fe14b.jpg


Takodje kada kliknem na opciju Jezik glasa i kada kliknem na Nevenu ili Tomislava uopste se ne cuje njihov glas kao pre sto se cuo. Za Tomislava me bas briga stonse ne cuje, ali ne mogu da zivim bez Neveninog glasa ;)


Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Već neko vreme se ne družim aktivno sa Primom ali meni to miriše na neki nepotreban ux dodatak ili mutiran slajder za zvuk tipki. Znači, nemoj mutirati tipke nego povlači slajder ka minimumu ili baš na minimum.
 
Natrag
Top