iGO Primo Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.001
Društvo,
ako može pomoć oko iGO_Israel_9.6.29.427562_crk_sys_not_changed.apk ("igo konačno).Kopirao sam folder iGo na memoriju telefona (Gigabyte Akta A4 540X960) i pokrenuo instalaciju....ok.Instalirano_Otvorio aplikaciju i krenulo konfigurisanje:jezik,licenca,itd.Završeno.Radi,hvata satelite,ulice pronalazi i kad mi se učinilo sve je ok a ono ?!Izađem iz aplikacije i pokrenem je opet,a ono opet traži konfigurisanje.Nije valjda da treba svaki put da nameštam....

Pogledaj ovdje -
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-gps-navigacija.409913/page-309 # 3083
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.001
iGO primo israel free 9.6.29.636270 - 1.mar.2016

6a3894623767.png


iGO make sys.txt

Kod:
https://1fichier.com/?7tcue3war5

iGO no make sys.txt. Use your sys.txt

Kod:
https://1fichier.com/?iwpeww87ys

data.zip

Kod:
https://1fichier.com/?toxzze2k2p


Hvala - braonpas
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
921
EDIT (7. Mart 2016.)

Pozdravljam "otvaranje" teme za komentare i pitanja. Sada ponovo imamo mogućnost da zatražimo pomoć ili pojašnjenje u vezi problema sa novim verzijama iGO Primo navigacije.

Da se ne bi nepotrebno stvarala konfuzija, pošto su neki linkovi zamenjeni i sada je sve korektno, brišem sve ono što je izazivalo početne probleme.

Sa novim apk fajlom, iGO_Israel_9.6.29.636868_sys_not_changed .apk, instalirao sam na istom telefonu, nerutovanom Lenovo S60 (KitKat), na SD kartici. Navigacija radi korektno. Jedino, primećujem razliku u slikama "O programu". U prilogu je ona iz posta #4152 i moja iz programa. Naknadno sam saznao da je sve OK i da razlika nije vezana za aplikaciju...

Novi_Primo.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Evo, došli smo do situacije gde se pokazalo da je odluka o zatvaranju teme iGO Primo bila, možda, ishitrena. Gde sada, osim u nekoj drugoj temi, da zatražimo pomoć ili pojašnjenje u vezi problema sa novim verzijama Primo navigacije.

1. Sa posta #4149 koji je postavio urednik @nenadsenn, ne može se skinuti Base folder jer je istekao period u kome je bio aktivan...OK, sada je to sređeno, link je uklonjen.

2.
Koristeći apk fajl koji ne generiše novi sys.txt fajl, već koristi postojeći iz prethodne verzije, promenio sam samo data.zip fajl a zadržao prethodne foldere i fajlove iz foldera iGO, verzije 9.6.29.595985. Nakon instalacije dobijam ovu sliku

Screenshot_2016_03_06_22_58_54.jpg


Prethodno sam verziju iGO_9.6.29.595985 deinstalirao. Da li neko zna kako prevazići ovaj problem da bi nova verzija iGO Primo 9.6.29.636270 proradila.

Unapred hvala !

Ja sam samo uspeo da skinem oba apk i data zip ali nisam naso nigde Base folder. Dali neko moze da postavi link za Base folder ako ga vec ima skinut. Ako je Base folder uopste potreban. Unapred Hvala!!!
 
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
To što APK "ne instalira" sys.txt u iGO folder, ne znači da uopšte ne instalira sys.txt
U svakom APK fajlu je spakovan sys.txt koji se pri instalaciji instalira u root aplikacije.

Taj sys.txt se u ove dve verzije "malo" razlikuje

Iz verzije 270

[folders]
linked_root_list="/extdata /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /sdcard/external_sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/sdcard/sd /mnt/sdcard/external_sd /mnt/extsdcard /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /storage/extSdCard /mnt/storage/external_sd /storage/sdcard0"
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/sdcard0/addons"

Iz verzije 868


[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO /storage/sdcard1/iGO /mnt/sdcard1/iGO /mnt/ext/SdCard/iGO /storage/ext/SdCard/iGO /storage/emulated/0/iGO"
has_secondary_root=0
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"

Vidi se da u verziji 270 nije definisan folder iGO kao data folder, pa program traži fajlove u root-u aplikacije, gde ih očigledno nema.!!!

Pretpostavka je da ako se sys.txt iz verzije 270 izmeni sa, tj. doda se redak

[folders]
data_folder_name="iGO"

ili se u linked_root_list na kraju svakog unosa doda iGO

i taj sys.txt zapakuje u apk, pa instalira, trebalo bi da proradi.

Kad probam, javljam, ako neko ne nađe rešenje pre toga.

EDIT: čak se i instalacioni folder u root-u razlikuje, tako da su teoretski ovo dve različite aplikacije. Nije bila potrebna deinstalacija prethodne verzije. I to treba doraditi.
Screenshot_2016-03-07-14-14-01.png Screenshot_2016-03-07-14-14-58.png Screenshot_2016-03-07-14-13-12.png
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.001
Skroz ste ga spetljali ...
Čitam post od #4148 gde je kolega @nenadsenn postavio novi iGO Primo ...
Šta da radi i šta da skida i šta da instalira onaj ko radi to od početka ko nema ni novi a ni stari data.zip i sys.txt

A i kako se skida sa ... 1fichier sajta ... Treba li da se registruje ili ... ?!?!?

U ovoj temi u # 1 imate sve sto treba.
Ovdje su postavljene samo zadnje verzije same instalacije. Pa birajte.
Sto se tice skidanja sa 1fichier sajta ne treba nikakva registracija.
Najbolje skidajte sa JDownloaderom.
 
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
iGO 9.6.29.636868, sys se instalira na karticu.
moja-ikonica, upisivanje sys. braon pas-upisivanje licence, arimi-krek.

Kod:
http://www10.zippyshare.com/v/0C7EDh46/file.html

root iGO folder treba da izgleda ovako
captures
content
debug
ux
data

koristite data iz 270 free verzije
napisite da li radi ok,posto nisam testirao jer koristim free verziju. ovo sam odradio za one koji hoce paid varijantu +sys
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top