iGO Primo Navigacija

Поштовање,
Имам проблем са резолуцијом на таблету alcatel evo 7 . У ландскејп моду ми избацује грешку Alcatel tablet one touch "user interface rezolution (1024*504) not supported". Навигација ми је iGO_Israel_9.6.29.427562_crk_sys_not_changed. Иначе на телефону ми ради беспрекорно. Пробао сам са променом резолуције у sys.txt као што је наведено у упутствима, међутим ништа. Избришем сејв фолдер након сваке промене, све урадим по упутству међутим нема промене. Пиздим!
Унапред хвала на помоћи.
Поздрав.
 
I ja mu lepo odgovorio.
Recimo da sam dobro raspolozen i da hocu da ti objasnim, pa evo... Neki proizvodjaci su i na Lollipopu zadrzali zabranu pisanja po SD Card (Samsung na s5 npr.) pa zato ne mozemo OS uzimati kao kriterijum da li zabrane ima ili nema. Zadovoljan?

@nesaob24 primeni prvih 80 sekundi spominjanog videa ali obrisi i ui_android i ux foldere i iz poglavlja [android] obrisi tacka-zarez ispred prve dve linije teksta pa tek onda idi na instalaciju.
 
Poslednja izmena:
I ja mu lepo odgovorio.
Recimo da sam dobro raspolozen i da hocu da ti objasnim, pa evo... Neki proizvodjaci su i na Lollipopu zadrzali zabranu pisanja po SD Card (Samsung na s5 npr.) pa zato ne mozemo OS uzimati kao kriterijum da li zabrane ima ili nema. Zadovoljan?

@nesaob24 primeni prvih 80 sekundi spominjanog videa ali obrisi i ui_android i ux foldere i iz poglavlja [android] obrisi tacka-zarez ispred prve dve linije teksta pa tek onda idi na instalaciju.
u pitanju je telefon lg g 3 i znam da mu se i oznake foldera sd kartice razlikuje u odnosu na samsung(kod lg-a je sd extended card).....samo me zanimalo da li se kod lg to moze zaobici?ne rootuje mi s etelefon zbog toga...
 
Onaj nacin koji sam pokazao u videu je univerzalan, nema veze koji OS i koji uredjaj je u pitanju. On sluzi da zaobidjes zabranu pisanja na SD Card i posebno je zanimljiv ako nisi rutovan!

EDIT: ...obrati paznju da se meni podudara putanja u zadnjoj liniji oplavljenog dela texta u sys.txt (cetvrta minuta videa) sa onom koju pokazuje fajl menadzer (90. Sekunda videa - gore levo). Ti treba da postupis isto u zavisnosti od nacina montovanja fizicke SD card na tvom uredjaju i samo upises svoju tacnu putanju.

Sad kako razmisljam o svemu ovome proradi mi ideja - bio je pre na wince nacin na koji smo probavali vise razlicitih verzija softvera u istom trenutku, to bi trebalo da upali i za ovu potrebu, Posto je jednostavnije od predstavljenog jer nema unosa u sys.txt, testiracu da li radi pa naknadno objaviti ako radi.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top