iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
12.05.2011
Poruka
13
Поштовање,
Имам проблем са резолуцијом на таблету alcatel evo 7 . У ландскејп моду ми избацује грешку Alcatel tablet one touch "user interface rezolution (1024*504) not supported". Навигација ми је iGO_Israel_9.6.29.427562_crk_sys_not_changed. Иначе на телефону ми ради беспрекорно. Пробао сам са променом резолуције у sys.txt као што је наведено у упутствима, међутим ништа. Избришем сејв фолдер након сваке промене, све урадим по упутству међутим нема промене. Пиздим!
Унапред хвала на помоћи.
Поздрав.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Ako ti se sve to desi i ako primenis prvih 80sec. Iz gornjeg videa onda nam treba skrinsot iGO foldera i sys.txt za pocetak...
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
I ja mu lepo odgovorio.
Recimo da sam dobro raspolozen i da hocu da ti objasnim, pa evo... Neki proizvodjaci su i na Lollipopu zadrzali zabranu pisanja po SD Card (Samsung na s5 npr.) pa zato ne mozemo OS uzimati kao kriterijum da li zabrane ima ili nema. Zadovoljan?

@nesaob24 primeni prvih 80 sekundi spominjanog videa ali obrisi i ui_android i ux foldere i iz poglavlja [android] obrisi tacka-zarez ispred prve dve linije teksta pa tek onda idi na instalaciju.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.03.2014
Poruka
66
I ja mu lepo odgovorio.
Recimo da sam dobro raspolozen i da hocu da ti objasnim, pa evo... Neki proizvodjaci su i na Lollipopu zadrzali zabranu pisanja po SD Card (Samsung na s5 npr.) pa zato ne mozemo OS uzimati kao kriterijum da li zabrane ima ili nema. Zadovoljan?

@nesaob24 primeni prvih 80 sekundi spominjanog videa ali obrisi i ui_android i ux foldere i iz poglavlja [android] obrisi tacka-zarez ispred prve dve linije teksta pa tek onda idi na instalaciju.
u pitanju je telefon lg g 3 i znam da mu se i oznake foldera sd kartice razlikuje u odnosu na samsung(kod lg-a je sd extended card).....samo me zanimalo da li se kod lg to moze zaobici?ne rootuje mi s etelefon zbog toga...
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Onaj nacin koji sam pokazao u videu je univerzalan, nema veze koji OS i koji uredjaj je u pitanju. On sluzi da zaobidjes zabranu pisanja na SD Card i posebno je zanimljiv ako nisi rutovan!

EDIT: ...obrati paznju da se meni podudara putanja u zadnjoj liniji oplavljenog dela texta u sys.txt (cetvrta minuta videa) sa onom koju pokazuje fajl menadzer (90. Sekunda videa - gore levo). Ti treba da postupis isto u zavisnosti od nacina montovanja fizicke SD card na tvom uredjaju i samo upises svoju tacnu putanju.

Sad kako razmisljam o svemu ovome proradi mi ideja - bio je pre na wince nacin na koji smo probavali vise razlicitih verzija softvera u istom trenutku, to bi trebalo da upali i za ovu potrebu, Posto je jednostavnije od predstavljenog jer nema unosa u sys.txt, testiracu da li radi pa naknadno objaviti ako radi.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top