iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Prijatelju slabo čitaš i patiš moraš malo bolje to pročitati i vodi računa što majstori pišu kao bocky72 ,pera simić i ostali i radit će sigurno
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Moja :)
Radiće ti i ostale varijante čim središ sistemske dozvole.
Da tvoja sa drugog foruma.
Sve je dozvoljeno.Nakon instalacije odem u postavke i dozvolim jedno po jedno.Isto tako i za Lunu postoje dozvole.Jedino ako nije nešto drugo što mašim.Ali u opcijama aplikacije dozvolim sve,ako se ne dozvoli nešto onda izbacuje da nemože pronači ovo ili ono.I da sve android zakrpe su instslirane.Nemogu sad telefon vraćat na tvorničke postavke,pa milion aplikacija nanovo instalirat ;)
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.658
Ta Luna je postavljena i ovde.
Ne u opcijama aplikacije, u opcijama sistema

Pogledaj malo pažljivije filmić kolege @pera.simic, post #724, koji se odnosi na generalni postupak instalacije
Obrati pažnju i na primedbe u tom postu koje se odnose na moguće propuste
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Ta Luna je postavljena i ovde.
Ne u opcijama aplikacije, u opcijama sistema

Pogledaj malo pažljivije filmić kolege @pera.simic, post #724, koji se odnosi na generalni postupak instalacije
Obrati pažnju i na primedbe u tom postu koje se odnose na moguće propuste
Samo da pitam kako mogu dati dozvole u opcijama aplikacije ako ne mogu otvorit aplikaciju?Naravno da dozvole dajem u sistemskim opcijama za tu aplikaciju.Iste te dozvole se moraju dopustit i za Lunu nego nisi mi odgovorio kako Luna radi ,a ostale ne.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Kad instaliraš ne pokreći nego odi u sustav pa aplikacije,i nađi navigaciju koju si instalirao po tom nazivu i onda tu u dopuštenjima sve jedno po jedno dozvoli i mora raditi kod mene radilo sve na androidu 13 a sad radi i na 14 androidu
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Kad instaliraš ne pokreći nego odi u sustav pa aplikacije,i nađi navigaciju koju si instalirao po tom nazivu i onda tu u dopuštenjima sve jedno po jedno dozvoli i mora raditi kod mene radilo sve na androidu 13 a sad radi i na 14 androidu
A šta misliš da radim nego to?I luna radi na taj način, ostalo ne.
Jel može netko napravit upload cijelog foldera i aplikacije bez mapa,možda je nešto u folderu
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.658
Bilo je dovoljno samo da uzmeš modifikovani apk, pregaziš instalaciju i ponovo dodeliš dozvole. O tome je diskutovano par stranica unazad
Kada si pomenuo drugi Forum, mislio sam da si koristio "nove" apk fajlove
 
Natrag
Top