iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Pozdrav,trebao bih instalirati iGo na LG G4 Stylus koji ima Android 5.0.2. Rezolucija je 720x1280.
Koji .apk da koristim i ostalo potrebno(molim ako može link)? Mape,building itd. sam skinuo.
Da li mogu instalirati na extSd ili mora ići na internu?
Tnx
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Probao sam nextgen, vrlo kratko, ali imam par pitanjaca. Postoji li mogucnost smanjivanja osvetljenja pri nocnoj voznji, nesto kao Night Colour Filter? Postoji li neki ux ili Branding, gde bi se videle ikonice benz. pumpi, Mol, NIS...itd.?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
Postoji li neki ux ili Branding, gde bi se videle ikonice benz. pumpi, Mol, NIS...itd.?
Branding.zip For WinCe / Android
Evo sa ovim branding.zip imas mogucnost da izaberes sta da se vidi na mapi.
Masa ikonica za sve i svasta.
Potrebno je uraditi sledece -
1. Brisati fajl - poi_visibilities.txt koji se nalazi u - save\profiles\01
2. U sys.txt dodati liniju
other.jpg

Podesavanje - Izgled navigacije - Izgled karte - Tacke od interesa i onda biraj iz svake kategorije sve ili pojedine stavke.
Npr. Aerodrom - Prikazati na karti ili Odaberite kategorije i tako redom.
Kod:
http://hochladen.to/files/WTYuNuF1442312853.html
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
@cadslobo
"Probao sam nextgen, vrlo kratko, ali imam par pitanjaca. Postoji li mogucnost smanjivanja osvetljenja pri nocnoj voznji, nesto kao Night Colour Filter?"

Da li si mislio na ovo?
BojeDanNoc.jpg

Ili ovo sa Skinom - the_skin_NextGen_by_pongo - gdje podesavas "prozirnost" menija?
TransparencySettings.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pokusacu sa pongo skinom da podesim, problem je voznja nocu, bez obzira na tamnu pozadinu, ekran ubija u oci.
U Primo verziji koristim Dimka skin koji ima dodatak u podesavanjima Night Colour Filter, i lepo zatamni ekran. Hvala na pomoci, javicu sta sam uradio.
 
Natrag
Top