iGO NextGen Navigacija

Syt

Učlanjen(a)
27.12.2014
Poruka
5
Rade ti i Q2 mape,skini licencu za njih,jedino nema licence za .HNR iz seta Q2. Pogledaj u temi Igo mape.

Ja ih koristim i radi na next_gen

*.HNR - Baza pripremljenih ruta (4 tipa: Brzi, kratki, laki i ekonomični). Pomaže u izračunavanju trajanja rute.

ok,ako HNR neradi sa q2 mapa da li da ubacim HNR iz nekih predhodnih npr q1 mapa koje rade,a mape da zadrzim q2 ? Nisam siguran koliko je to bitno,nerazumem da li samo pomaze u izracunavanju trajanja rute ili i u kreiranju rute ?!?

Nisam neku strucnjak za ovo pa moram da pitam,a koristim tablet/navigaciju cesto po inostranstvu,posto se bavim transportom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
hnr fajlovi nisu prijeko potrebni za navigaciju
možeš slobodno da koristiš navigaciju i bez ovih fajlova
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
Koristim ovu navigaciju sa mapama Here Q1, pa me interesuje dali je dovoljno samo da ubacim nove mape Q2 i licence za njih, a da sve ostalo ostane kako jeste, tj. ako samo zamenim mape i licence dali ce navigacija da radi, ili je potrebno da jos nesto ubacinm tj.zamenim jos nesto?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.999
Poslednja izmena:

Syt

Učlanjen(a)
27.12.2014
Poruka
5
Juče sam prvo put ozbiljnije koristio nextgen u kombinaciji sa q2 mapama (distribucija robe po Beogradu) i imam samo reči hvale za nju što se tiče kreiranja ruta i jednosmernih ulica,osimstandardnog problema da zaglupi kad stojis na semaforu.
E sad imam problem sto se tiče veličine UI-a.Koristim sumsung tab 4 7inca sa 720 rezolucijom,i sve je tako sitno na njoj još kad je smanjena vidljivost tipa jako sunce,moze bas da predstavlja problem.
Jel ma neki način da povećam UI bez gubljenja kvaliteta prikaza?
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Da li se nekom desava da nakon ubacivanja novih licenci program prijavi OUT OF MEMORY ?
Kod mene je taj slucaj na NOTE4.
 
Natrag
Top