iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
tačno ova tačka nekad previše beži što kod primo verzije na tom istom mestu ne radi. osim lepšeg interfejsa ne verujem previše u ovu verziju iGO programa.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@navigas stvarno si gospodin sa ovim testovima. I meni nekada pobudali. Moram priznati da me cak par puta iGO odvela nekim skroz pogresnim putem i lagano sve cesce prelazim na SYGIC TRUCK 13.2.7 sa Q6 2015. Ne znam zašto ali iGO baš traži dadilju i treba joj ugađat. Nakon par godina korištenja nažalost iGO me par puta dobro zeznuo i lagano ju penzionišem i prelazim na SYGIC TRUCK. Iako i dalje uzivam u podešavanjima iGO jer to volim ali za vožnju od sada ST dominira bez greške. Šteta što na forumu nema veće podrške za Sygic Truck kao za IGO. Mene je iGO uveo u svijet NAVSYS i uvijek će mi biti tu NG i PRIMO i uvijek cu ih pipkat ali ST je od sada primary NAVSYS. Da li neko od vas ima slična iskustva?
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Upravo kao sto je drugar @navigas vec sve lepo objasnio i meni se to isto desava. U privatnoj prepisci sa doticnim clanom, konsultovao sam se oko ovog problema i zakljucili smo da je verovatno u pitanju GPS modul telefona (ona mala tackica). Naime, dok stojis na raskrsnici (semaforu), GPS ne moze da odredi smer kretanja. Cesto se zbog nepreciznosti dogadja da pokazuje da ides suprotnom trakom, pa samim tim izracunava novu rutu, ali cim ponovo krenes on ponovo preracuna i nastavi zadatom rutom. Kao sto je @vladcepesh rekao, nije bilo tolike nepreciznosti kod Igo Primo verzije, ali mi je ovaj interfejs daleko lepsi i nastavicu da ga koristim.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2012
Poruka
14
ja bih samo da se zahvalim svim clanovima, kolegi @@navigas takodje,potrudio se i u privatnim porukama da rijesimo moje neke zelje..Ja sam licno zadovoljan sa ovom verzijom,jednostavno sam naviknut na iGO-a..mozda bude nekom od koristi, koristim Samsung galaxy note 4 sa 5.1.1 androidom...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Promjena velicine slova imena ulica na mapi

O ovome je bilo prije govora u temi - iGO Mape ali evo da ponovim i ovdje obzirom da je nekima zbog rezolucije mozda default velicina mala.
Potrebno je u sys.txt dodati odn. mijenjati sledece -

[interface]
mapfontscale=150 ;100 is default, 200 doubles the default size etc. etc.
 
Učlanjen(a)
25.11.2013
Poruka
6
Postovani,
Pokusao sam da instaliram ovu verziju iGO_NextGen koju je vladcepesh postavio, na auto multimediju 800x480, novije generacije, android 4.0.3. I jako mi se svidja. Medjutim kao I vecina clanova, koliko sam primetio, je imala problem sa zvukom I nalazenjem satelita. Na zalost, nemam puno vremena da pratim sva pitanja I sugestije pa molim za direktnu pomoc ili predlog, gde mogu potraziti resenje? Pretpostavljam da ima resenja I da su objavljena, ali nikako da ih nadjem? Hvala u napred.
 
Učlanjen(a)
25.11.2013
Poruka
6
Leo, OK. Hvala ti. Pokusacu da nadjem vremena, pusto vreme, nikada dosta. Hvala ti puno
 
Natrag
Top