iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
ffscreen00042.jpg

ffscreen00043.jpg

Kao sto iz gornjih slika vidis kod mene sve to radi. Ubedjen sam da ti imas problem jer kombinujes sa pongovim skinom (branding.zip) gde su neke stvari posebno i unapred kodirane i verovatno se preklapaju sa ux pluginima.
Mislim da je resenje ili defaultni skin uz koriscenje ux pluginova ILI branding.zip pa dodavanje ux pluginova tek uz prethodnu proveru changeloga.



Inace malo sam se igrao i sad mi ovako izgleda loading screen:
screenshot2015-09-01-05-.png
Kako se ubacuje lični loading screen (u branding?)
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Tako je ali se moze ubaciti i u data.zip i u skin a i kao zaseban ux plugin. Ako ces intervenisati na paketu koji sam ja postavio, onom u kome je ta fica, onda resenje potrazi u skinu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2012
Poruka
14
hvala za navigaciju,odlicno radi ( Galaxy note 4 )..nego, postojili mogucnost da naziv sljedece ulice ( u koju trebamo skrenuti ) bude veci ( da bude vidljivije ),jer naime imam malo problema sa vidom :) i nekako mi sitno napisano,pa moram se naginjati stalno da bih vidio ..imali tehnicke mogucnosti...hvala
 
Učlanjen(a)
12.08.2011
Poruka
12
@mirkolj zastupao sam tvoj stav kada te je miditone nazvao drskim.

Jesi li ti advokat na forumu da zastupaš nečije intrese i da nekoga braniš? Ja jesam napisao da je bio drzak ali i pomogao je na neki način ili je bar pokušao za razliku od tebe. Ne piši moj nik i ne prozivaj! Imam dovoljno zahvalnica za vrlo malo postova i to nije nikakvo merilo za postovanje na forumu. Nemamo vremena kao ti da 24h piskara po forumu, niti imam vremena da tražim. Pitanje je bilo jednostavno, mogao si da sitiraš post koji bi mi pomogao. Nisi. Znači sebičan si i željan nekakvog dokazivanja nepotkrepljenim činjenicama punim besa i arogancije. Pokušaj da manje ,,braniš" druge i da konačno posle toliko vremena napišeš jedan ,,koristan" post. A da li neko treba da se šlihta sa 200 postova nekome da bi bio iskren a ostali da pametuju uz to i da ne pomognu... Zaboravi. Poslednji put ti kažem ne prozivaj me. Nesi od pomoći.. bar meni.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Umesto što brišete moj odgovor na provokaciju trebalo je da obrišete samu provokaciju. Ali ne, vi ste staff koji će podržati spamovanje tema višestruko ponavljanim pitanjima a brisacete reakciju na to kršenje pravila.

Ne dam da me više brisete zbog bezobraznih i istripovanih novajlija, kao i braonpas ranije a sada mirkolj evo i ja gasim ton.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Jedina ispravna reakcija je da prijavite post koji smatrate spamom pa ce neko intervenisati, nije na vama da vi odlucujete o tome. Ako imate primedbe na rad nekoga iz administracije, prijavite to administratorima koji ce doneti konacnu odluku.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Jedina greška navigacije iGO_NextGen

Po mom mišljenju ova sjajna navigacija je do sada ispoljila samo jednu ozbiljnu grešku, a da sam je ja primetio. Jutros mi se desilo nešto čudno u vožnji. Obrati pažnju na prvu sliku. Ta slika je od ranije, ali je tu samo da bih mogao bolje ilustrovati.

w1wly0.jpg


U označenoj poziciji, iz Pionirske ulice ja skrećem levo u Kneza Višeslava i dalje vozim prema svojoj kući. Ali, dok sam jutros čekao, sa ostalima, da se omogući "skretanje" levo, pošto nema semafora, odjednom sam čuo "izračunati ponovo". I navigacija je iz nekog razloga shvatila, iako stojim - brzina 0 km/h, da sam usmeren na suprotnu stranu i predlaže put do kuće kao na drugoj slici. Napomena : pogledati tačku koja, valjda, uz strelicu, označava moju poziciju. Naravno, kao i uvek, skrenuo sam levo (treća slika), navigacija je "izračunala ponovo" a ja napravio taj sledeći snimak. Dalje je sve išlo uobičajeno. Malo čudno...Jer, predložena vožnja prema ulici Blagoja Parovića (na drugoj slici), iz mesta gde se nalazim, do kuće iznosi 3.6 km umesto 1.9 km , tačnije 2 km, pošto nisam odmah snimio skrinšot. Da napomenem : očigledno navigacija smatra da se krećem ulicom Kneza Višeslava iz smera levo ka gradu (prva slika) jer u obaveštenjima samo daje dve strelice, levo, pa ponovo levo. A prvo skretanje je baš levo u Blagoja Parovića.

Sličnu situaciju, sa ovom verzijom iGO, mi je opisao jedan drugar u privatnoj prepisci. Nisam ga pitao za dozvolu, pa da ne pominjem njegovo ime. I njemu se, kaže, ponekad dešava da, dok stoji na semaforu, navigacija naprosto "poludi", ne zna kuda treba da ide i krene sa "izracunati ponovo, izracunati ponovo...". Kada nastavi da vozi, navigacija se vrati na ispravno navođenje...Dakle, pomenuta manifestacija se nije desila samo meni...

P.S. Mislim da bi, zbog kvaliteta foruma, trebalo da izbegavamo dalja prepucavanja i "mudrovanja". Tu, naravno, ubrajam i sebe. Predlažem da formiramo princip ponašanaja: Ako neko želi da pomogne, neka to uradi precizno i detaljno. Ako ne želi, smatram da ne bi trebalo da se oglašava sa kritikom članu koji je nešto pitao ili zatražio. Jer, tako samo raste broj nepotrebnih komentara. O spamovanju neka vode računa oni, kojima je, pored ostalog, i to posao.
 
Natrag
Top