iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
23.05.2012
Poruka
4
Posle problema pri pokretanju navigacije:
"Content error
"global_ cfg not found"

Napokon sam uspeo da instaliram iGO NextGen sto je @mirkolj postavio. U pitanju je tablet Huawei mediapad 7 youth 2 i Android 4.3 JB

Folder sam kopirao na internu memoriju na lokaciju:
Android/data/com.nng.igo.primonextgen/files/iGO_NextGen
instalirao .apk i to je to
Ja taj tablet kupio da koristim kao navigaciju... Mozes misliti razocarenja, kad nisam uspeo da je instaliram...
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Instalirao sam iGO NextGen i sve odlično radi,svaka vam čast. Da li postoji mogućnost,kao u Primu,da polazište i odredište za simulaciju navigacije postavim traženjem po karti,a ne unosom adrese? Koristim the_skin_NextGen_by_pongo.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Instalirao sam iGO NextGen i sve odlično radi,svaka vam čast. Da li postoji mogućnost,kao u Primu,da polazište i odredište za simulaciju navigacije postavim traženjem po karti,a ne unosom adrese? Koristim the_skin_NextGen_by_pongo.

Polaziste - ne. Navigacija "pamti" zadnju poznatu lokaciju i smatra je kao polaziste.
Odrediste - da. Povlacis mapu i kada tapnes na mapi mjesto gdje zelis da ti je odrediste dobijes dole mogucnost - Odabrati kao odrediste.
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Da,to sam isprobao. Ali ovo mi je bilo super,kada nisam znao tocnu adresu polazista. Može se i bez toga.
Hvala,pozz
 
Učlanjen(a)
23.05.2012
Poruka
4
Pozdrav svima, Instalirao sam ovu navigaciju na vise uredjaja bez ikakvih problema. Zadnji uredjaj je huawei s7 721u tablet. E sad problem instalacija...reseno instaliranjem u android/data/... kao sto je ovde objasnjno. Sad sve ok ali imam pitanje. Zvuk radi ok ali kada je povezan preko blututa na radio, zvuk ide na zvucnik ali ne na radio. Sa telefona sve radi normalno, stavise savrsenio. Zanima me da li postoje podesavanja preko sys-a ili neceg drugog. Ili je ovo samo do aplikacije, tj ove verzije koja ide iz android/data foldera?
 
Učlanjen(a)
23.05.2012
Poruka
4
Reseno. U sys-u linija:

[android]
navigation_audio_stream=4
zamenio sa
navigation_audio_stream=3
sta sam dobio? zvuk ne ide preko alarma, vecc media



I sad sve radi
 
Učlanjen(a)
20.05.2015
Poruka
4
Za one koji su kao ja želeli veći default kursor (strelicu koja označava trenutnu poziciju na mapi) preporučujem da u sys.txt unesu sledeće:

[map]
3dcarsizemin=7000 ; edit more
3dcarsizemax=8000 ; edit more

Veličina će biti podesiva do 150% i izgleda fenomenalno. :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
A sta sam ja to cacnuo pa sad kad pokrenem navodjenje sever mi je uvek gore?! Kad radi simulacija, ide sve normalno.
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Ubacio sam .dem Europe 83 CGIAR 081010 ,ali mi piše da sadržaj nije aktivan. Kako ih aktivirati?
Gdje mogu skinuti Europe_83_CGIAR_Premium_090323.dem?
Našao u postu #69:)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top