iGO - audio obavestavanja i upozorenja na srpskom jeziku

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
<userlist extendedSpeedCamList text="str" id="int" visual="bool" audio="int" visible="bool" speedlimit="bool" useroadspeedlimit="bool">
<view visibility_filter=visible/>
<default visible=1 speedlimit=true useroadspeedlimit=true>
<row Alert00 text="Speed Camera" id=0 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(0)) visible=(%lua.speedcamAllowed) >
<row Alert01 text="Mobile Speed Camera" id=1 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(1)) visible=(%lua.speedcamAllowed) >
<row Alert02 text="Built-in Speed Camera" id=2 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(2)) visible=(%lua.speedcamAllowed) >
<row Alert03 text="Average Speed Camera" id=3 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(3)) visible=(%lua.speedcamAllowed && %lua.CSpdFilter) >
<row Alert04 text="Red Light Camera" id=4 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(4)) visible=(%lua.speedcamAllowed) >
<row Alert11 text="Red Light and Speed Camera" id=11 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(11)) visible=(%lua.speedcamAllowed) >
<row Alert07 text="Bus Lane Camera" id=7 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(7)) visible=(%lua.speedcamAllowed) >
<row Alert06 text="Railroad Crossing" id=6 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(6))>
<row Alert08 text="High Accident Zone" id=8 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(8))>
<row Alert09 text="School Zone" id=9 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(9))>
<row Alert10 text="Town Entry Point" id=10 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(10))>
<row Alert12 text="Toll Booth" id=12 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(12))>
<row Alert13 text="Hospital, Ambulance" id=13 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(13))>
<row Alert14 text="Fire Station" id=14 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(14))>
<row Alert15 text="Congestion Charge Zone" id=15 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(15))>
<row Alert31 text="Dangerous Area" id=31 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(31))>
</userlist>
1.
Promenio audio fajlove. Uradjene sa novom vezijom AnRider 4.2



2.
Slika sve govori. Primer:u ovom tekstu ti stoji,
<row Alert14 text="Fire Station" id=14 visual=0 audio=0 useroadspeedlimit=(sc_SpeedcameraUseRoadSpeedLimit(14))>

Ovo ti je id:14 iz leve kolone u tabeli. Znaci da u sys.txt datoteci mora da pise a je Fire station pod [speedcam_category:14]


; S P E E D C A M - C A T : 14
[speedcam_category:14]
activated_spoken_type=none

approach_beep_distances=200
approach_beep_spoken_type=sound
approach_beep_sound="Fire station"

overspeed_spoken_type=none

warn_distances="150:500,140:500,130:500,120:500,110:500,100:500,90:500,80:500,70:500,60:500,50:500,40:500,30:500,20:500,10:500"

min_frc=-1
use_road_speedlimit=1


Sad sam proveri da li je sve OK i no-comment.
Kako je meni bilo kad sam pravio na originalnom data a proveravao na modifikovanom. Sve je OK ali nece...
Sve je isto u variable_def.ui kao i kod tebe u sys.txt stoji isto sve
osim sto u moj(tvoj koji sam kopirao) sys.txt stoji approach_beep_sound="Hospital"
a u variable_def.ui "Hospital, Ambulance"
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Shajo
Tp je nebitno. Tu u variable_def.ui samo pise da podrzava Hospital kao kat. 13. Vidis da su sva pocetna slova Velika kod mene nisu. Nije bitno.

Bitno je da "Hospital" iz sys.txt ima audio datoteku Hospital.wav . Tu mora da je isto.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
Poslao sam ti na PM ceo novi iGO (instalira ga OBAVEZNO i bez pitanja). Probaj. Ako ti tada nesto nije u redu, nema pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
pozzzzz.Koristim explay infinity verziju
ovu najnoviju sam skinuo i iz nje uzeo sys.txt http://www.sendspace.com/file/p3zenu

Međutim glasovnih upozorenja nemam
Da li sam nešto preskočio ,da li trebam šta promijeniti
Do sada nisam imao problema koristeći sys.txt sa 2.4 verzija na exp.infinity i obratno.LP
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.990
pozzzzz.Koristim explay infinity verziju
ovu najnoviju sam skinuo i iz nje uzeo sys.txt http://www.sendspace.com/file/p3zenu

Međutim glasovnih upozorenja nemam
Da li sam nešto preskočio ,da li trebam šta promijeniti
Do sada nisam imao problema koristeći sys.txt sa 2.4 verzija na exp.infinity i obratno.LP

Ako si skinuo fajlove iz ove teme iz #2 onda ti sigurno mora raditi.
A u sys.txt moras imati sve ono sto je u -
Warning tekst ubaciti u sys.txt.

Audio je u meduvremenu mijenjan pa ga ponovo skini.
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Gde se nalazi variable_def.ui , i kod mene radi samo prvo obavestenje, pa da vidim dali mogu nesto da promenim
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Shajo
Tp je nebitno. Tu u variable_def.ui samo pise da podrzava Hospital kao kat. 13. Vidis da su sva pocetna slova Velika kod mene nisu. Nije bitno.

Bitno je da "Hospital" iz sys.txt ima audio datoteku Hospital.wav . Tu mora da je isto.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
Poslao sam ti na PM ceo novi iGO (instalira ga OBAVEZNO i bez pitanja). Probaj. Ako ti tada nesto nije u redu, nema pomoci.

Druze da li bi mogao i meni da posaljes taj ceo iGO?
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
u variable_def.ui je sve isto kao na primeru, a opet ostala obavestenja ne rade
 
Natrag
Top