iGO - audio obavestavanja i upozorenja na srpskom jeziku

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Nemam nista, post moze da se zatvori. Na nekoliko verzija radi na nekim ne. Puca mi glava od ovoga.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Nema od ovoga ništa samo džabe gubim dragoceno vreme :smile:

Probaj ovo, kod mene radi (sacuvaj prvo negde svoj sys.txt) :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/05e0128bbfbd/sys_working%20%28800x480%20...%29.7z

Iz ovog sys.txt kopiraj u svoj sys.txt kompletne sekcije (prvo te iste izbrisi iz svog sys.txt) :
[sound]
[warning.driveralert.settings]
[warning]
[speedcam_category:0] sve do kraja ...
[speedcam_category:31]

posle skini ovo :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/7432be7b54e3/audio%20from%20ui_android.7z

i ovaj "audio" folder stavi u svoj "ui_android" folder (obrisi svoj audio folder ako ga vec imas) ... pokreni iGO i provozaj se. Kada naidjes na speed cam ili mobile speed cam ili sta vec, cuces obavestenje na srpskom .... kazem kod mene radi !
Obavezno moras imati neku rutu koja vodi pored tih speed cam inace nece pricati. Ovde ti je i objasnjenje ...

http://serbianforum.org/threads/igo...-na-srpskom-jeziku.402475/page-2#post-1199966
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
anonymvs
Ovo su ti podesavanja za SKIN (crvena boja) i ovo ne moze da radi bez SKIN za koji je tekst napisan u sys.txt

Audio fajlovi koje si postavio nemaju naziv speedcam_over_speed pa samim tim nema sta da se cuje (zelena boja).
Nemas podesavanja za approach , samim tim iGO uzima podesavanja iz igo9.ini fajla, i bice non-stop ding-dong. Zeleni tekst ti je teskt za prekoracenje brzine. Sto znaci ako ne prekoracis brzinu takav fajl, i da postoji, nece se aktivirati. ...


; S P E E D C A M - C A T : 0
[speedcam_category:0]
overspeed_spoken_type=sound
overspeed_sound="speedcam_over_speed"

skin_first_sound="Speed camera"
skin_speed_sound_delay=0
skin_repeat_sound="Speed camera"
skin_repeat_distance=150
skin_off_sound="speedcam_off"

use_road_speedlimit=0

****************************************
MISLIM da imam resenje ali treba mi vremena. Oduzeli mi dozvolu pa ne mogu da proverim. Sacekajte.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.990
braonpas, ja i ti smo o ovome kontaktirali u #3,4,5,6,7 i kod mene sve radi savrseno.
Samo je ostalo ono visestruko ponavljanje upozorenja sve dok ne prodem kameru.
Ja sam pokusavao da eksperimentisem u sys fajlu ali nisam uspio da to popravim. Da li si ti sta rijesio?
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
nenadsenn
Uskoro. Nadam se da imam resenje. Ne mogu da proverim.
Ako ponavlja, ide na zivce, nije resenje. Problem mi je, ranije, pravio modifikovan data.zip. Namestim za original a ne radi na modifikovanom.... i tako u krug.
Resenje ne trazim samo ja i na stranim forumima pisu, pisu ali dzaba.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.990
Znaci dozvola je "kriva". Valjda nece jos dugo!
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
anonymvs
Ovo su ti podesavanja za SKIN (crvena boja) i ovo ne moze da radi bez SKIN za koji je tekst napisan u sys.txt

Audio fajlovi koje si postavio nemaju naziv speedcam_over_speed pa samim tim nema sta da se cuje (zelena boja).
Nemas podesavanja za approach , samim tim iGO uzima podesavanja iz igo9.ini fajla, i bice non-stop ding-dong. Zeleni tekst ti je teskt za prekoracenje brzine. Sto znaci ako ne prekoracis brzinu takav fajl, i da postoji, nece se aktivirati. ...


; S P E E D C A M - C A T : 0
[speedcam_category:0]
overspeed_spoken_type=sound
overspeed_sound="speedcam_over_speed"

skin_first_sound="Speed camera"
skin_speed_sound_delay=0
skin_repeat_sound="Speed camera"
skin_repeat_distance=150
skin_off_sound="speedcam_off"

use_road_speedlimit=0

****************************************
MISLIM da imam resenje ali treba mi vremena. Oduzeli mi dozvolu pa ne mogu da proverim. Sacekajte.
OK :) ne sporim da je sve tako kako si napisao, ali kod mene ono sto sam proverio ... radi (prica, nije ding-dong). Ovo sto sam ponudio ovde je skarabudzeno sa tri mesta. Pokusao sam da skinem tvoje fajlove ali su linkovi mrtvi. U svakom slucaju hvala na trudu i nadam se da ces uskoro izaci sa resenjem.
 
Učlanjen(a)
28.10.2013
Poruka
144
probao sam 9.6.29.383117 da vidim kako rade kamere i evo......bipnulo jednom pa posle izvesnog vremena jos jednom i to je to...

[warning]
speedcam_enabled=1
is_spoken=1
speedcam_continuous_approach_beep_when_tonal=0

; S P E E D C A M - C A T : 0
[speedcam_category:0]
overspeed_spoken_type=sound
overspeed_sound="speedcam_over_speed"
skin_first_sound="Fixed_Camera"
skin_speed_sound_delay=0
skin_repeat_sound="Fixed_Camera"
skin_repeat_distance=150
skin_off_sound="speedcam_off"
use_road_speedlimit=0

; S P E E D C A M - C A T : 1
[speedcam_category:1]
overspeed_spoken_type=none
overspeed_sound="none"
skin_first_sound="Mobile_Camera"
skin_speed_sound_delay=120
skin_repeat_sound="Mobile_Camera"
skin_repeat_distance=150
skin_off_sound="speedcam_off"
;use_road_speedlimit=0..........itd

 
Poslednja izmena:
Natrag
Top