Idealan partner

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Po Vašim kriterijumuma kakav bi trebao da bude Vaš idealan partner po:

1. Izgledu
2. Karakteru
3. U seksu
4. Vrlinama
5. Ostalim osobinama
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Što se izgleda tiče, da bude viši od mene (znači bar 1,80), krupniji, da ima lepe ruke, nežne oči, lep osmeh, dovoljno kose. :)
Harizmatičan, duhovit i šarmantan.
Dooooooooobar ljubavnik, nežan, i pažljiv.
Preduzimljiv, snalažljiv, zaštitnik.

Znam, teško je sve ovo naći u jednom, potpuno sam svesna toga. :-D
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Što se izgleda tiče, da bude viši od mene (znači bar 1,80), krupniji, da ima lepe ruke, nežne oči, lep osmeh, dovoljno kose. :)
Harizmatičan, duhovit i šarmantan.
Dooooooooobar ljubavnik, nežan, i pažljiv.
Preduzimljiv, snalažljiv, zaštitnik.

Znam, teško je sve ovo naći u jednom, potpuno sam svesna toga. :-D

Svakako, ne postoji ništa idealno. Da li možeš da mi objasniš kakve su to nežne oči ? A za kosu, ne znam šta podrazumevaš pod tim dovoljno kose ?
Pa sada su ćelavi i obrijani cool. :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Za one koji idealizuju, svi su idealni. Ma, meni je važno da se i ja i ona osećamo prijatno u svemu tome... Ništa više i ništa manje. Suština kvalitetne veze je prihvatanje i mana i prednosti partnera. Ako nekoga voliš onakvog kakav je i ona (on) tebe voli takvog kakav jesi, to je sasvim dovoljno.yes3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Svakako, ne postoji ništa idealno. Da li možeš da mi objasniš kakve su to nežne oči ? A za kosu, ne znam šta podrazumevaš pod tim dovoljno kose ?
Pa sada su ćelavi i obrijani cool. :)

Pa pričamo o "idealnom", zar ne?
Naravno da kompromisa uvek ima i da se na kraju svede na to da mi je sa nekim prijatno, da imam o čemu da pričam sa njim, još ako je duhovit i šarmantan - "puna kapa"!
Nisam se precizno izrazila, "nežne oči" su oči koje me nežno gledaju.
A dovoljno kose, je da ne bude ćelav, mada sam i sa potpuno obrijanim imala jako lepa iskustva.
Ali, pitanje je bilo kakav bi trebalo da bude "idealan" partner.
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Pa pričamo o "idealnom", zar ne?
Naravno da kompromisa uvek ima i da se na kraju svede na to da mi je sa nekim prijatno, da imam o čemu da pričam sa njim, još ako je duhovit i šarmantan - "puna kapa"!
Nisam se precizno izrazila, "nežne oči" su oči koje me nežno gledaju.
A dovoljno kose, je da ne bude ćelav, mada sam i sa potpuno obrijanim imala jako lepa iskustva.
Ali, pitanje je bilo kakav bi trebalo da bude "idealan" partner.

Naravno, pitanje je bilo idealan partner. Ja nisam idealista, ali ništa na svetu ne postoji idealno i samim tim moramo prihvatiti partnerove vrline i neke mane. Niko nije savršen. :) ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ja ne bih volela idealnog muškarca kraj sebe! Kako bih mogla onda da budem besna na njegove greške i da mu natrljam nos kad pogreši? :lol:

Da, videla sam pitanje glasi kako izgleda moj idealan muškarac
Što se izgleda tiče, to je tako, ne znam zbrkano... Bitno je da ima u pojavi ono nešto zbog čega ću da ostanem bez daha... Lepe ruke, dobra guza, osmeh u očima... Da je moja podrška, da me nikad ne izneveri, da me nasmeje, da mi menja obloge kada izvadim zub,da poljubi da prođe, da skida mak sa kifli jer zna da sam alergična na njega (na mak)... Da ume lepo da priča ali i da lepo ćuti... Da mu moje mane nisu prepreka već izazov, da je moj nezgodni karakter njemu deo mog šarma... I, da me voli bez pogovora i uprkos svemu...
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
Idealan momak/devojka?

zanima me,sta je i ko je po vama idealan momak/devojka,kakav/va treba on/a da bude,izgleda ili po vasem misljenju takav neko ne postoji?:dance2:smile3
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
372
zanima me,sta je i ko je po vama idealan momak/devojka,kakav/va treba on/a da bude,izgleda ili po vasem misljenju takav neko ne postoji?:dance2:smile3


po meni je idealna djevojka ona koja voli svom muskarca..nebi ga prevarila...i sve ostalo...naravno da takve devojke postoje..samo ih je tesko naci kao vodu u sahari...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top