Idealan partner

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
nešto što je meni idealno za drugog nije, tako da svako treba da "projektuje" svoje idealno a da li će ga naći zavisi od koje čega...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Prvo i prvo, da se ne lažemo, bitna je prijatna spoljašnost, jer obično prilazimo nekom ko je fizički lep (po ličnim kriterijumima), a ne zato što je pametan, duhovit... Za nešto više potrebna je i emotivna usklađenost. Lično kod mene, bezgranična ljubav, poštovanje, tolerancija, poverenje, zajednički pogledi na svet i budućnost... Sve to lepo "smućkano i upakovano" daće nešto najbliže idealnoj... :dance2:
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Samo iskrena i naravno da me voli a sve ostalo je glupost
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Bitan je i izgled i karakter,podjednako,ali tako nesto je tesko naci,uglavnom je to sve uobrazeno,gleda te s visine,dzaba joj lepota onda.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Ako je-ga volis i kada ga-me-te voli, zraci, te postaje lep-a do neodoljivosti sto je-ga cini idealnim... savrsenom-nim partnerom...a ostalo, ostalo su gluposti...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Idealno ne postoji...trazi se nesto priblizno tome.


naci osobu koja zadovoljava sve kvalitete pocev od fizicke lepote do lepote duse i ostalog-prakticno je nemoguca misija...to bi onda bilo savrsenstvo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Idealno ne postoji...trazi se nesto priblizno tome.


naci osobu koja zadovoljava sve kvalitete pocev od fizicke lepote do lepote duse i ostalog-prakticno je nemoguca misija...to bi onda bilo savrsenstvo.

Pa dobro ali trazi se sto vise priblizno,ali se sve to izokrenulo,vise nista nije savrseno...
 
Natrag
Top