MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
Mestalja nekad

FOTOM30.jpg



FOTOM8.jpg
FOTOM10.jpg











FOTOM29.jpg




Ovo sam kupio par slika,da vidite stadion neka i sad,da ne poveruješ,a?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
EstadioMestalla05.jpg
FOTOM17.jpg



Morao sam da opet postavim sliku kolege,a druga slika je snimljena daleke sedamdeste,pa vidite
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
Uveliko se zida nova mestalja

Infografias-10.jpg



Obako će izgledati kad se završi,spolja.trodimenzionalna projekcija,sa neta,



Infografias-4.jpg




A ovako tribine,primećijete da su "gledaoci"crno-beli.Kažem ovo,jer moj namlađi,kad je video ovu "fotku",a bili smo do gradilišta,pitao a kako sede gledaoci kad još nema tribina,kako mu je objasnio Đole,to je extra priča.Objasnio mu je da su izidali tribine samo da bi se slikali,a onda srušili,na to ide pitanje A zašto su srušili,pa da zidaju ponovo,sad šta mu je rekao,nemam pojma,


Infografias-12.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
pojedine faze izgradnje stadiona

Infografias-11.jpg



Naravno slajdovi,ali urađeno,do bola,morao sam da postavim.Naime,kažu da je izgrađen,ali nije urađena infrastruktura,znate već,net,struja,itd
 

D75

Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
16
Pametnija su djeca nego sto mi mislimo,sigurno mu je nesto odbrusio u sebi hahaha.A postovi su za svaku pohvalu.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Koliko znam, oni su u velikim dugovima, tako da ko zna kad će ovaj stadion biti izgrađen...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
to se i "šuška"po Valensiji,ali kao javna tajna,navodno,čak priče idu dotle da ćesadašnji vlasnik možda,da proda svoj deo kluba,kao i stadiona,starog,a štaće biti sa ovim,neki kažu ako ne bude neka žešća finansijka injekcija,će sve ostati u 3D,kao što pokazuje gornji slajd
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
Sutra popodne u Beograd

I šta reći posle tri prelepe nedelje u Ibizi.Verujte mi,odmorio sam se,napunio baterije za novu školsku godinu,za nove postove....Neznam kako da vam kažem,video sam sestru i zeta posle dve godine,obišao svetilišta tehno i trance muzike,bio na trkama Formule,barem ja sam stvarno oduševljen mostom.Jeste mondensko,ali nema one jurnjave za poznatima,nema telohranitelja,čak su me iznenadili kad su rekli,pitam se ja ko je ovo,devojka ide sa dečkom opušteno....a oni meni,meštani,buduća švedska kraljica...samo jedan u pratnji,i to reda radi.Na plažama na svakom koraku mali kafići,zatim,kako ih zove moj zet,pečenjare,gde možeš da kupiš bukvalno ručak za porodicu,i da ne ideš neki restoran na klopu.Ponekad,kad je moju sestru mrzelo da kuva,tomo svratimo,kupimo nešto,pa na plažu nazad.Inače,cene su,pa tu i tami,na primer,hamburger,običan,1.5 do dva evra,zavisi od veličine koju si kupio,i od dodataka,pize....one male,dođu 70 centi,pa pravo da vam kažem,to smo jeli,pa vala rekao u BGD neću da pipnem pizu,koliko mi se smučila,deca hvala bogu,nisam ni znao koliko su ih dnevno jeli,na kraju,posle trećeg dana boravka uzimali smo na crtu....Samo mesto je prelepo,ovaj,pa da kažem novi deo Ibize je tipično naseljeno mesto,stambene zgrade,moderne saobraćajnice,ali nema one jurnjave kao u baš velikim gradovima,kao na primer Barselona.Tu se svi međusobno poznaju,uglavnom se pešaka ide na posao,ili gde već,čak i policija upotrebljava bicikle,jedino baš hitnost situacije,a i vatrogasci,Mogu da vam kažem,nedelju dana po dolasku,izbila je neviđena uzbuna,zapalila se šuma iznad same Ibize,gde je onaj top,pa maloviše,Kompletna "evakuacija"je trajala pa manje od pola sata,a gde smo evakuisani?Na More,U barke čamce,a majke sa klincima na posebno određenim BRODOVIMA.Ja jesam tata,ali i ja bio na tom brodu,a brod,kao mala jahta,posle mi bilo žao da je napustim.Kad se vratim u Beograd,pa kad malo skupim utiske,i kad se vratim u realnost,napisaću malo detaljnije,o našoj avanturi.Mada mogu da vam kažem,svi kažemo tamo je super,COOL...ali čak i tamo je čak i za njihove pojmove ponešo skupo.Kad se vratim u Beograd.....
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
Beograd

Konačno smo došli u Srbiju,posle mesec dana,baš lepog provoda po Španiji,sve je tamo super,ali,ipak kad sam ušao u moju sobu,seo za moj komp....neznam...klinci idu ujutro u školu,paće biti muke da ih probudim..em je razlika jedan sat,sad je u Ibizi 9 i 24,a ujutro,kad ih budem budio,oko 7,po Španskom biće šest,a oni su u Španiji spavali do devet,to jest do deset po Srpskom,mislim da sam bio jasan.E,sad treba će mi dan dva da se vidi sa ortacima,rođacima...pa kako je bilo...jednostavno da se vratim u naš (porodični)sistem,pa da kreneme na UPLOUD.I na kraju šta reći.Bio sam u par čuvenih diskoteka,prisustvovao mom dečačkom snu,FORMULA JEDAN,verujte mi,imam 45 godina,neplivač sam,duga priča...ali ovi zetovi iz obalske straže malo po malo,i uvedoše me me u vodu do stomaka,što je za mene.....uuuhhhh,uspeh,polako,dajte mi fore,jer opet idemo tokom zimskog raspusta.Obećao sam im da ću jedan post posvetiti njima....u znak zahvalnosti.I još nešto,ipak je ovde život,a tamo,svi su u strahu od terorističkih napada,naročito posle onoga što se desilo u Palma de Majorki,kad je ETA stavila bombu u blizini kraljevske palate.Brate,klince sam (ovde) pustio napolje,došli su oko osam,a ćeru sam pustio do 11 večeras da se iskokodače sa drugaricama,i nemam šta da razmišljam,a tamo,može do deset,a posle toga u pratnji roditelja,ili nekog "starijeg",njihovo pravilo,a ne moje,da se ne pomisli da sam diktator.Ajde laku noć,odoh da prošetam ovo kuče,što je moj avatar,kad smo ušli u stan,nije znala kome će pre prići od radosti,i da sačekam Kću,upravo me cima,znači da je bus blizu,a i da se vraćam normali....
 
Natrag
Top