MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Formentera

95881.jpg



Jedna od mali milion vetrenjača,uopšte na Balearima,ne samo Ibiza.Što je interesantno,jedan od izvora Električne struje na ostrvima,a ove dame su moja sestra i njena mlađa ćerka.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Acantilado de La Mola

3783772.jpg





nemoguće prevesti,ali i nemoguće prići ovom svetioniku,toliko duva da kad se pokvari,samo može da mu priđe jedan čovek,nije bitno koji,inače slikano iz helikoptera,slikao moj zet,koji radi u obalskoj patroli,kad nije bilo vetra,a to se dešava samo ti četiri dana u maju
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Brdo sa gornjeg posta,ali...

2102159.jpg




Ludi zet,a još luđi "vozač"helihoptera,prešli si na drugu stranu,to jest,iza svetionika.Zet kaže Da se U..o od straha,dok je slikao ovaj ponor,nalik na Hičkokove filmove
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Posle nevremena

4223176.jpg




Bilo je neverovatno ludo,sastavili se nebo i zemlja,a samo pet minuta kasnije.......


4223729.jpg

4223873.jpg




Neverovatan kontrast,zar ne?Aj laku noć
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Žurka

051_Ibiza_beach_party.jpg

Dolazak glavnih "bosova"iliti hostesa,inače majke dečurlije,pogladaj par slika ispod,izbliza;

Bio sam na Žurki,ako ste čitali ranije postove,na mesnom trgu,a tamo...još nemogu da dođem k sebi..ludilo.Prvo izašao Oakenfold,zahvalio se svima,koji su došli,za priloge,koji su pristitizali i u toku dana,a i noči,bogami.Ali...
Kad se povukao Oakenfold,posle par svojih ludaćkih pričica za decu (postavuću ujutru ma primer ALISA U ZEMLJI ČUDA,dok tip priča bajku,iza se čuje luuudi ritam),najavio je,ni manje ni više TIESTA,ja sam vrištao od sreće,ćerka nije mogla da me prepozna.Još sam pod utiskom svirke,tako da danas,a ni sad nemem teorije da postavim par sličica,da kažem.


eddie_halliwell.jpg
JEDAN OD DIDZEJEVA TE NOČI


2008_ibiza1.jpg



SA NJIMA SAM DELIO STO,INAČE HOSTESE,ne mislim "noćne",nego mame one dečurlije,Blago deci,a i tati,mislim meni.Druga sleva,crne pantalone ima,je inače majka one bebe od koje je sve počela,a sad je glavmi menadzer kompletne organizacije


ChivasOneNiteIbizaJoyce.jpg




Ovo je bilo,inače u samom "sirotištu",fala bogu,kad smo povadili sve krevetiće.Jedno je interesantno,obično bi se tad neki pobunili,baksuzi,a gds će deca.Ma kakvi,klinci do tri godine,za tu noć smeštini su po hotelskim sobama,uz dežurstvo dadilja,a stariji...po kućma meštana...ali koja se tu lova potroši ovako...pivo koka kola....pivo je jedino alkoholno piće koje se toči,a ovaj čivas,malo duža priča....i na kraju žuke,aj svi i P...U M......U....kad su pustili penu,čuj penu,davili smo se


sapuneno_party_amnesia02.jpg




Aj ćao,"čujemo"se sutra,idem da se bućnem u more,12 i 9 minuta,32 stepena.
 
Poslednja izmena:

D75

Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
16
ibica

Vjerujem da ti nije bilo lako sa tim mama!!!!!!!!!!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Kraj žurke

Loš sam pod utiskom one luuude žurke,noćas smo gledali Jelenu,ponapijali se,jutros jedna sestrina koliginica dobila blizance,pa da vam ne pričam.Danas ću više-manje,koliko mi GLAVA dozvoljava,da budem prisutan na sajtu.
Elem,da završim priču u vezi žurke,zašto CHIVAZ.
Kad su sredili,pa da kažem,jedan deo prihvatilišta,tako je u bukavlnom prevodu naziv ustanove,hteli su da nazdrave.Bilo je oko tri ujutro,okolo nijedna radnja nije radila,hteli da nazdrave.Ondašnji direktor prihvatilišta,imao u torbi,viski,podrazumeva se koji,trebao mu za rođendan,suprugin.Uglavnom,izvadi čovek CHIVAZ,za pet minuta ga slistili.Kad je trebala žurka da bude sledeće godine,isti,tad već bivši direktor,kupi u neku radnju taj viski,mislim isto pakovanje,i krenu muzika....Sad im je CHIVAZ glavni sponzor,ali uslov Paula oakenfolda je bio da se toči jedino pivo,od alkohola.Kako kaže,u jednim od izjava,tada,mjemu je cilj da sa ulica makne žene.kako on kaže "domaćice noći"a ne da se napiju,pa sve ispočetka.
I na kraju,majka onog prvog klinca,lično sam je upoznao,što se vidi sa fotografija prošlih postova,zove se MARIA.....ima malo više....pre nego što je rodila klinca,završila je fakultet za menadzment,radila u jednom od bezbroj hotela,sa bezbroj zvezdica,i upoznala tipa,kako ona kaže,koji joj je ponudio život....njena životna priča.Uglavnom,kada je ostala trudna,rekla je tm tipu,a on....sredio da dobije otkazu tom hotelu.Te noći kada je bio sa njom,sutradan mu je dolazila verenica,sad supruga,mislim da je i bivša.Dobila klinca.i na kraju,kad više nije mogla da "sakupi"ni za nju lovu,kamoli za klinca.Čula Polovo dete,i videći majku,.....dalje je priča....poznata..... Našla je oca,deteta,kad se konačno "smirila",otac je bio u ono vreme lokalni krimos,radio za neke...sad je,Maria kaže,u nekom od zatvora,
Jeste tužno,ali i lep kraj ima priča,ne samo Mariina,nego i priče ostalih klinaca,meštani,pa i moj zet,koji u neku ruku radi za policiju,kažu da se smanjila stopa rađanja vanbračne dece,a i sama prostitucija.
Ali što kaže Mariina koleginica,Sanja,dok je sveta biće i kraljica noći,a i više beba,barem u ovom kraju,zbrinute.Al ćao,odoh da spavam.Obećao sam ćeri a je večeras vodim u jednu diskoteku
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
sunsets II Deo

Ove fotke je slikao kolega moje sestre,inače pasionirani fotoamater,i postavio na netu,ima ih još,neznam koja le lepša od koje.Kako mi je rekao,postavi kameru,ali baš kameru,ne digitalni aparat,snima jednno pola sata,vadi frjmove,pa postavi na taj sajt,GENIJALAC,ili idite na sajt:

http://www.ibizapictures.biz/
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Plaža





Tu se mi Kupamo,loše,a?A inače,sa "ove strane"je zgrada gde stanuju moji sestra,ze,sin i obe ćere,Šta da vam kažem,u kući smo samo baš ako moramo da spavamo,jedan ok komšija,ima Video bim sa platnom,pa ga iznese napolje,sve sportske dogadjaje koje sa "raportirao" u rubrici "Sport",gledane su na njemu,po ceo dan pa i noć,kako je počeo ovaj tenis u Americi.Ali kao da sam kući,verujte mi,Godinama tu letujemo,obično odemo kad klinci završe školu pa do kraja avgusta,nego smo ove godine imali upis u srednju Školu....
 
Natrag
Top