MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Neke sličke,sa neta,dok moje ne ubacim na hard

dscf0145.jpg


-GLAVNI ULAZ

tiesto%20live.jpg
Privilege-the-largest-club-in-the-world.jpg
200703sterne5th_img04.jpg




 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Sunset In Ibiza

ibiza_sunset_2.jpg


Kad sam ovo video,a ortak "snimio",pa smo izdvojili najbolji deo,skapirao sam zašto verzije nekih pesama zovu "SUNSET IN IBIZA MIX"
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Ulaznica





Kaća mi je dušu pojela što sam napisao "ulaznica",a ne FLAJER,šta je da je,ako ovo nemaš,nema teorije da uđeš u klub,sem ako ne poznaješ,kako ga zovu,glavonju,gazdu kluba,neki arapin,
 

D75

Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
16
ostala mjesta

Neznam sta bih ti rekao nego svaka cast i uzivaj kada ti je bog dao.Slike su super.Svako dobro i lijep provod.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Oakenfold i Ibiza za BEBE

Sutra uveče,od 21 pa dok ne kažemo "go home,Paul",tako kažu meštani,i redovni posetioci Ibize,gore navedeni izvođač pravi žurku na TRGU,a trg,kao pola partizanovog,ili zvezdinog stadiona.Dižu se reflektori,strobovi,BINA,a ona je extra,a što je interesantno,svi meštani,pa vala i gosti su volonteri,čak i moji klinci sa ostalim banditima vuku kablove,deru se na mikrofon,navodno,tonske probe,čak je moj najmlađi otpevao "u svetu postoji jedno carstvo",i dobio neviđen aplauz,još kad je Špancima,i ostatku sveta preveo reči,postao je popularan...Elem,pre jedno četiri godina,dok je bio na nekoj od svirki,bio je sa suprugom i sinom tada je imao dve godine,bukvalno nađu bebu od osam meseci,kod kontejnera,i pismo....sad šta je bilo pismu,treba mi dve strane,Odveo ga u sirotište,a tamo tuga,u jednom krevecu tri bebe.A beba.......mnooogooo.Da izvini ženski deo foruma,kurve,dobile sa nekim tipom,više ga nije videla,morala je da nastavi da "radi".....Čovek pogođen tim prizorom,onako isfrustiran,ode na jednu lokalnu radio stanicu,ispriča šta je video......Došla policija,,i još neki iz lokalnih vlasti....hteli da ga zatvore,a gde će deca?Koje kude po Španiji.Toliko ga je pogodilo da skupi par "kolege",Carl Cox,Bennasi,Scooter,Tomcraft....i naprave koncert...taj "bend" dan danas zovu BRAĆA BLUZ,ne mogu da se setim kako da napišem na engleskom.Nije bilo ulaznica,nego su,Što Žene,što devojke "benda"skupljali lovu u obližnjem kafiću....pa nakupiše....pa kupili krevece,okrečili...i iznutra i fasadu,"menza...Poveli akciju da majke,umesto da ostave bebu,da tamo "navrate" sa istim,dok im se ne nadje pravi posao,mali stan.....Svake godine dođu svi troje,Paul,žena Stela,i klinac,sad ima šest,zove se Philip, a mali je,neverovatan,kako "psuje " po tehno,sve zna,od decibela,pa do jačine strobova,dovedu neko zvučno ime,naravno BRAĆA BLUZ su neizbežni,i skupe dobru lovu,i to u onom kafiću,po tradiciji.Sutra,ili preksutra,posle koncerta,sledi izveštaj.I na kraju,našli si su majku te bebe;inače dečak,zove se Tom,sad ima 4 ipo;žena je po zanimanju komercijalista,a sada je PR menadzer tog koncerta,druga osoba posle Oakenfoldovih,što mi na srpskom kažemo majka mara za taj koncert,iliti fondacije,sad te iste žurke se prave širom Španije,ali svi se slažu da su te žurke nešto najbolje u Ibizi,i odražava se svakog trećeg utorka u avgust,naime,tada su našli malog Tomu,i njegova slika,kao beba je amblem,grb...te fondacije.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
1736413.jpg



Tu je bina,a inače,ova slika je flajer,a mali Toma je nađen skroz u desnom delu slike,negde iza druge palme,skriven,Stela kaže da su slučajno čuli plač,misleći da se mali Phlip nešto krevelji;a klinac,se sa njim igrao;mama i tata nisu obraćali pažnju dok Tom nije počeo da plače što mu drugar odlazi....a i Phlip,
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Eivissa

2865382.jpg




Ili kako ni greškom zovemo Elvissa,inače stari deo Ibize,što kaže moj zet,original Ibiza,a onda su došli turisti.....a ovo je sad više kao muzej
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.689
Panoranma Ibize

95866.jpg




Slikao sam sa jahte,zamolio sam vlasnika,jer je odatle slika najlepša,
 
Natrag
Top