Hteo bih da kažem članu foruma...

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Zelim da kazem clanu Blueangel da mi svaki dan postaje sve draza...da me njeni postovi uvjek nasmiju i da volim ljude poput nje...zelim biti kao ona kad porastemsmile3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Death row-imao sam o tebi drugačije mišljenje ranije, sada je već bolje, mnogo, u pozitivnom smislu naravno! Šta ćeš, "našli" smo se na onim temama o EU i paradiranju, na "suprotnim stranama"... :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Death row-imao sam o tebi drugačije mišljenje ranije, sada je već bolje, mnogo, u pozitivnom smislu naravno! Šta ćeš, "našli" smo se na onim temama o EU i paradiranju, na "suprotnim stranama"... :)

To jeste... ali bitno je da smo se na kraju ipak sporazumeli , generalno yes3
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Zelim da kazem clanu Blueangel da mi svaki dan postaje sve draza...da me njeni postovi uvjek nasmiju i da volim ljude poput nje...zelim biti kao ona kad porastemsmile3
Hvala Blekice na ovim lepim recima ,od samog pocetka forumasenja na ovom forumu ti si ostavila na mene sve najpozitivnije utiske .:air_kiss::air_kiss::air_kiss:

...a ja kad porastem ,bicu kengur ...i vec sam ispanirala koga cu jako da sutnem izmedju prepona... :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Gde je Piggy, nema je već danima! Fale mi njeni oštri komentari i duhovitost... :(
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ko će je znati! Ne bi me čudilo da ima i neku zolju u garaži, da joj se nađe... :lol:

Jok... Zida kuću od cigala... Neko joj rek'o da ja hoću da "dunem i vatru sunem"...
Eto šta su ti tračevi... Još kad radio Mileva ne prenosi kako treba... uhhh ... Ja sam hteo da dunem i vatru sunem,ali je to bilo pre neki dan kad sam jeo pasulj! Neću ga više jesti - keve mi Nevenke! :lol:
 
Natrag
Top