Hteo bih da kažem članu foruma...

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ja sam mislio da će jedno od najvećih pojačanja biti i odlazak Radonjića, ali pošto je zacementirao svoju poziciju i za narednu sezonu, nadam se da će razmišljati i o napadu makar delić onoga koliko razmišlja o odbrani. Olakašavajuća okolnost mu je i dolazak plejmejkera koji zbog svoje košarkaške inteligencije sa lakoćom može sprovesti Radonjićeve ideje što se napada tiče u delo.

Više sam bio za dolazak Vilijamsa nego Morisa. Nema dileme da je i Moris izvanredan košarkaš, lucidan, milina je gledati njegov ulaz i asistencije. Sve ovo nabrojano poseduje i Vilijams, ali za razliku od Morisa on ima i dobar šut. Mi osim Đenke i nemamo igrača kome može da se prikači vrlina da je dobar šuter, tako da dolaskom Vilijamsa se lakše diše. Tačno je da je imao lošu prošlu sezonu, imao je i male sukobe sa trenerom, no ipak verujem da je zbog toga dodatno naoštren i da će zlostavljati svoje protivnike. :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Poručio bih kolegama iz sportske redakcije da je dovoljno što smo sebi bliske forumaše nabedili da navijaju za Zvezdu i da ne moramo da ih "maltretiramo" dodatnim znanjem :beee:
Ostala diskusija u sportski deo foruma, gde ću vam objasniti sve te nejasnoće koje imate u pogledu Zvezde u košarci a i u fudbalu :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Hteo bih da kažem Mars da smo pokrenuli dešavanja na forumu, a da li će na tome ostati (a hoće :D) pokazaće vreme. Red je da se zakači još ovo malo leta jer "reala" a forum će uvek biti tu gde je bio (valjda) pa nikad se zna kad će ko se pojavi (a neko i povampiri :D) i da opet bude dešavanja :cool:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hteo bih da kažem Death-u da sam mogao da ga pitam u vezi pojačanja Zvezde i na sportskim diskusijama, ali pošto je ovo prometnije mesto želja mi je bila da ti pitanje postavim ovde i da što više ljudi na delu vidi kako loše barataš sportskim znanjem. :D

A Mars bih želeo da kažem da ću muziku i kaficu na temi - Dobro jutro pripremiti sutra, mada bi to mogao i Death, dosta je više da se ponaša kao gotovan. :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Htela bih da kažem Deliji, Deathu i Če Gevari...
kad se dotaknete sporta kao što je bacanje kamena s ramena, moći ću da razumem! :beee: Pomalo, ponešto...
 
Natrag
Top