Grand Theft Auto IV (GTA IV)

Član
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruka
8
nebi se skidao sa kompa zbog ove igre, ali nazalost, imam SP2 :'(
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
15
e bane skinuo asm gta 4 i sad sve to uradio ali imam problem sa pijanom kamerom i mnogo mi secka(nije do konfiguracije ranije je radilo normalno) kako to da resim??????
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Zdravo ljudi.Recite mi zasto ja ne mogu da da pristupim : http://serbianforum.org/video-igre/5902-grand-theft-auto-iv.html ?Kad kliknem pise mi :kobi87, nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo može biti iz više razloga:
Nemate dozvolu da pristupite stranici. Možda pokušavate da editujete tuđi post, pristupite administratorskim funkcijama ili nekom drugom sistemu za koji Vam nije dozvoljen pristup?
Možda je administracija suspendovala Vaš nalog ili ga niste aktivirali da završite registraciju?
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
To i meni izbacuje.El moze neko ovde da stavi,ili da uputi na neku temu gde su provereno ispravni linkovi,i gde je full verzija.Skida sam igru 3x,i skidao bih je i 4. samo da znam da su linkovi ispravni.U prethodna 3x mi nije uspelo,2 puta nisam mogao da raspakujem a jednom nisam mogao da instaliram.


pozz
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Imam par pitanja vezana za ovu igricu.. :)

1.Kako da izbrisem sifre koje sam ukucao na Nikovom fonu i nalaze se u onom meniju pod Cheats...??? Znaci ukucavao sam pre dosta njih koje mi sada ne trebaju a da bi dosao do one neophodne treba mi 10 sekundi...Nije to mnogo nego kad me rokaju a meni trebaju helti i 2 sekunde su dragocene! :D

2.Sta treba da uradim da bih ubacio nova kola??? Jel to treba da skinem neki patch i koji?Il je nesto drugo? Ili to ne moze da se uradi???

3.Da li je moguce umesto onih pesama na radiju ubaciti neku sopstvenu pesme da svira i kako??? :)

Molim vas ako neko moze da mi odgovori.Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ja je imam i neko vreme sam je igrao po 5 sati dnevno ali sad sam se malo ohladio.
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
13
Ljudi da li moze GTA IV na windows 7 ja sam probao kod mene i nece pa reko mozda vi imate neko resenje
 
Natrag
Top