Grand Theft Auto IV (GTA IV)

Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
145
Skinuo sam Gta SA-MP to je neki mod uz pomoc koga se igra gta san andreas na internetu.Skinuo sam ga sa ovog sajta SA-MP San Andreas Multiplayer mod for Grand Theft Auto (GTA SA) I sad kad god udjem u neki server pise server diden t repore.Redrayed...Sta da radim to se pojaljuje na svakom serveru i na onima na kojim ima igraca.Ako neko moze da mi pomogne da resim problem ili da mi preporuci neki server na kojim on igra i sigurno radi. MOLIM VAS POMAGAJTE!!!!!!!!!!!!

Dodato posle 19 Sati 38 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



To je zato sto ti treba original CD-Igra.

Inace igrica je super moja najbolja jos Glavni lk je NIko Belic koj dolazi iz srbije u ameriku kod svog brata Romana.I jos kad Niko Belic kaze neku rec na Srpskom ili kad mu je stiglo pismo od njegove Majke Milice Na srpskom.Ova igrica ce mi ostati u secanju.Sad skidam GTA epizode from liberty city ono sto ima dve igre the battle of guy tony i lost and dameand.:dance2:

Tu igru bzvz skidas,igrao sam je i glupa je... :)
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
39
Jao, obožavam GTA, samo što mi četvorka malo koči, pa mi dođe žao igrati je, ali dobro, bolje išta nego ništa...
Moji drugovi iz razreda se ne mogu načuditi kako žensko može voleti tu igru, a ja ne vidim u čemu je problem... Udavila sam ih dok je nisam nabavila. Šta ću kad volim :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2011
Poruka
1
kaza cu ti da skines udi kickasstorents prestini games i prvo:yea:

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

kako ti se zove drug da li ima disk?

dobra je znam a je skidam>

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ukucaju kickasstorrents:opaaa::???::D:roll:yes3

koga si udavila?od alekse

sta se radi?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Mislim da toj stranici ne moze da pristupi niko od nas(koji nismo u stafu,verovatno ovi u stafu mogu da pristupe)
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
...windows 7 je sranje bolje xp.
Mozda za gejmere.....
167629_1382642665970_1829094262_705941_4907982_n.jpg
:beee:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top