Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Smanji rezoluciju, otprilike da proca nema jaku magistralu(usko povezano sa brzinom RAM-a) pa ti zato secka.
I nadji noviji driver za grafu, moze da bude zbog njega.
Javi sta se dogadja...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
Smanji rezoluciju, otprilike da proca nema jaku magistralu(usko povezano sa brzinom RAM-a) pa ti zato secka.
I nadji noviji driver za grafu, moze da bude zbog njega.
Javi sta se dogadja...


ok smanjicu rezoluciju samo ima jedan mali problem obrisao sam je pa cu je ispocetka skidat pa javljam, mozda si u pravu za graficku jer ja i nemam drajver za graficku uvek mi pise na komjuter da je ona stara graficka u njega nemogu da nadjem znate li neki sajt za drijvere za graficke graficka mi je asus gt 9500
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Au bre brate, pa ti sve radis usporeno, obavezno nadji driver i sto si brisao game, narezes je lepo na DVD kao boot i uvek je imas.
Dzabe smanjujes rezoluciju(ali probaj nista te ne kosta),ne verujem da ce imati efekta, jer je driver najbitnija stavka za pravilan i stabilan rad Grafe.
Jesi li ti menjao grafu?(posto kazes da ti prijavljuje neku staru)
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
da jesam prije sam imao geforce 9500 gt a sada asus 9500 gt jer ova ima cooler a ona nije imala

Au bre brate, pa ti sve radis usporeno, obavezno nadji driver i sto si brisao game, narezes je lepo na DVD kao boot i uvek je imas.
Dzabe smanjujes rezoluciju(ali probaj nista te ne kosta),ne verujem da ce imati efekta, jer je driver najbitnija stavka za pravilan i stabilan rad Grafe.
Jesi li ti menjao grafu?(posto kazes da ti prijavljuje neku staru)


ali rekao si da smanjim rezoluciju

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

samo mogu da nadjem za geforce a ne za asus
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Brate to je ASUS GeForce 9500GT, nisi mogao menjati jednu te istu kartu(to je jedno te isto GeForce su samo nazivi za cipove modela nVidia), jedino ako si stavio jaci model iste karte sa 1GB RAM-a, inace je sve isto.
Evo ti link za driver tvoje karte:
NVIDIA DRIVERS 178.24 WHQL
Ovaj driver je za XP.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
instalirao sam hvala ali me odavno muci jedan problem kada igram igrice sve u vise igrica mi se pojavi kada igram crno odprilike pola cm na desni dio ekrana ako ne razumete kazite mi kako da vidim url od slike na komp pa cu vam pokazati
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ja mislim lcd pise LG ali ne na sve igrice polako je pocelo da mi sejvlja jednu po jednu
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ovako brate, imas dugmice na prednjem panelu monitora, udji u meni, idi u image settings i pritisni auto adjust(najbolja opcija), najverovatnije da nisi instalirao software za monitor, pa nece automatski(mada bi trebalo) da podesi horizontalnu sirinu slike.
Ili da manuelno podesis na positioning, pa na horizontal, pritiskajuci + ili -, pomerace se slika.
Jel` ti ne secka vise slika?
Javi sta si uradio
 
Natrag
Top