Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Naravno da moze, ali ako ti je ploca socket-a AM2(za nju nisam siguran) ili AM2+(moze sigurno) neces moci da iskoristis max iz njega, zato sto ti socketi ne podrzavaju Hyper-Transport i Cool`n`Quit tehnologiju(koja je na AM3 plocama), ali u svakom slucaju ces imati 3Ghz i radice ti bolje sve igre.
Zato se bolje raspitaj za svoj socket, da ga ne uzimas(procu), ako ga ploca ne podrzava, a naravno i BIOS ces morati najverovatnije da update. cena mu je oko 60 eura.
Sve zavisi od socket-a.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Rekao sam ti imas na netu Everest home(free) ili Ultimate instaliraj, i u njemu ce ti sve biti jasno, kad budes video o cemu se radi, sve precizno objasnjeno, imas ga i na forumu idi na pretragu foruma skini ga i install i javi sta je sa masinom.
Vrtimo se 2 dana oko iste stvari, ubrzaj malo brate.
Evo ti link za everest:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Daj brate nemoj da zezas, sto kaze crysis NEMOGUCE!
Ja upravo imam ukljucen Everest Ultimate, u levom padajucem meniju imas po redu:
Everest i ver koju koristis, kliknes dva puta na nju da se otvori (ako je zatvorena),
ispod te kolone imas Computer, zatim
Motherboard, otvoris tu kolonu i u njoj ponovo kliknes na "motherboard" i mora da pise naziv ploce - "Motherboard Name".
I to je to brate...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Na zalost tvoja ploca na podrzava jace proce od prvih serija dual core Athlona 64-bit X2, to je 65nm i 90nm arhitektura, odnosno svi procesori od Athlon 64-bit X2 6000+(on je na tacno 3Ghz) do Athlon 64 X2 6400+ 3.2GHz Black Edition 2MB 90nm AM2, samo tesko se nalaze u prodaji jer ih vise nema(nisu skupi), a upravo ovi procesori tebi zavrsavaju posao i onda si miran, sve slabije od toga je gubljenje vremena i novca.
Imas i medju - serije, idi na itsvet.com i pogledaj da li ima u prodaji, uglavnom ih mozes naci kao polovne na pcberza.rs.
Spremaj brate kintu polako i uzimaj novu masinu sa AMD quad Core, jer ni oni nisu nista skuplji i bices miran bar 3 godine.
To je to brate.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ok hvala puno

Dodato posle 48 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

a dali imam dovoljnu konfiguraciju za solidno igranje wheelman




Wheelman
Publisher: Midway Games
Developer: Midway Studios – Newcastle

Minimum System Requirements
OS: Windows XP SP2/Vista
Processor: Intel Core 2 DUO @ 2 GHz
Memory: 2 GB
Hard Drive: 9 GB Free
Video Memory: 512 MB (NVidia GeForce 7900/ATI Radeon x1950)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Mozes da igras, zato sto ti je graficka bolja od minimalnih preporucenja za igru, imas 4GB RAM-a, samo proca je na minimum, ali mozes da probas i na vise od medium.
 
Natrag
Top