Gde idemo posle smrti?

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Samim tim što vjeruju da će postati duhovi oni svoju nadu polažu u zagrobni život a ne u vaskrsenje.
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Bože Bože, imamo novog genija koji jedini na ovom svetu zna šta je jevanđelje, i niko od Adventista ili drugih to nezna.

Pa to je 8 svetsko čudo modernog sveta.


A tko si ti da sudiš tko zna šta je jevanđelje?

Evanđelje:

Lk 19, 11-28


Svakomu koji ima još će se dati, a od onoga koji nema oduzet će se i ono što ima.

»Kaže mu: 'Iz tvojih te usta sudim, zli slugo,
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Prijatno sam se iznenadio kad sam u temi “Da li slaviti subotu ili nedelju” procitao gde Taramana kaze: “To mozes pricati nekome ko nije bio adventista, a ne meni”.

Taramana je to davno priznao ,i stalno se zahvaljuje Bogu KRISTU štoga je izbavijo ,i spasao od lavlji ralja

Malo je razumnih koji poznaše istinu-Isusa i oslobodiše se zakonika i lažne nauke ali i zbog njih se trud isplatio.

TOČNO
Dali se meni samo čini ,daje nima Bog daleko
skucenipogled1.jpg
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A tko si ti da sudiš tko zna šta je jevanđelje?

Evanđelje:

Lk 19, 11-28


Svakomu koji ima još će se dati, a od onoga koji nema oduzet će se i ono što ima.

»Kaže mu: 'Iz tvojih te usta sudim, zli slugo,

Ovo si treba uputiti Taramani, jer on tvrdi da niko osim njega ne zna šta je jevanđelje, i on se postavlja kao sudija.
Vrati se i pročitaj njegov poslednji komentar.

Ja nisam ništa tvrdio - ko zna a ko ne zna, tako da je tvoj komentar poslat pogrešnoj osobi.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Marko plaćeniče,među čekaoce sam ušao jer odmaraju subotom što mom poreklu priliči.
Među njima sam pokušavao i još pokušavam izbaviti Božjom pomoću nekoga od ropstva i propasti govoreći šta je JEVANĐELJE jer to niko od čekaoca sedmog milenijuma nezna.

Malo je razumnih koji poznaše istinu-Isusa i oslobodiše se zakonika i lažne nauke ali i zbog njih se trud isplatio.Moguće da sam stariji od tebe tako da devojke mogu Lakiću trebati i mlađim ljudima koji još neznaju da nema većih glumica od Adventistkinja jer svaki treći brak ovamo puca unutar istih i oni se ponovo žene i udaju šta njih briga za Božju reč kad im veštica dozvolila.

LGBT je u usponu među Jelenašima daleko više procentualno nego u svetu zato savetujem svakom čekaocu sedmog milenijuma da traži slobodu izvan masonske ekipe a onda devojku iskrenu po Božjoj volji ne gledajući na narodnost i Bog će mu naći.Nemoj da brineš ja ću se i dalje stideti umesto vas zbog vaših lažnih učenja i rastavljanja jer vi neznate za stid inače nebi uzimali srebrnjake za izdaju svete reči i širenja laži.

Taramana, hvala na odgovoru.
Drago mi je da si priznao da sam te dobro prtocenio, jer sam od pocetka ustanovio da si bio nekakav levi adventista.

Da si iskren, ti bi sada rekao i zasto toliko mrzis adventiste?
Koje vrste si ti hriscanin kad toliko mrzis ljude oko sebe?

Ovo sto tvrdis da se svaki treci brak medju adventuistima razvori, nije isiina.
Isto tako samo dosevno bolesni ljudi mogu da tvrde da je homoseksualnost veca medju advnentistima nego u svetu. I to je cista lazci. Zar je to tvoje novo jevandjelje?
Vidis, posto siris lazi, i to tvoje jevandjeljke je lazno.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Tripo, znamo mi da ti trazis zadjevicu.
Covek te je na vreme obavestio: "Hriscanin ne umire!" Zar to nije radosna vest.
Izgleda da se Pavle zbuniuo kad je napisao: "Koja dusa zgresi ona ce umreti."

Drugo, dao ti je niz saveta po kojima odmah treba da pridjes pripremi.

1. Moras naci 20 molitelja da bi se molili za tvoju dusu, da bi izbegaio pakao.
Posto neprestano trazis zadjevicu, tesko ces uspeti da nadjes ijednoga, a ako to ne uspes znas gde ce ti dusa otici.

2. Kupuj svece, a ne one tenke, nego one debele da mogu dugo dusi da svetle. Zapamti da naucis svoje dusebriznika kako treba da pale svece, nemoj slucaj da upale svecu sa svece nekog Junuza, jer ces naslediti sve njegove grehe.

3. Dobro nauci onu molitvu za dusu i ne zaboravi da se okrenes prema Istoku.

To ti je naravoucenije, a sada pocni sa pripremama.


Budi mi veseo kao sto si i uvek
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Tripo, znamo mi da ti trazis zadjevicu.

To je tacno.

Covek te je na vreme obavestio: "Hriscanin ne umire!" Zar to nije radosna vest.

Nisam gledao video, ali ne vidim nikakav problem.

Hristos kaze: "
nijedan koji živi i veruje mene neće umreti nikad. " (jovan 11:26).

Da nije i Hristos lagao?

Kako to "nijedan nece umreti nikad"???


Izgleda da se Pavle zbuniuo kad je napisao: "Koja dusa zgresi ona ce umreti."

Izgleda da se i Hristos zbunio kada je napisao:

"Ko moju reč sluša i veruje Onome koji je mene poslao, ima život večni, i ne dolazi na sud, nego je prešao iz smrti u život."

"
Ovo je hleb koji silazi s neba: da koji od Njega jede ne umre."

Ti izgleda ocekujes da biblija bude pisana po tvom kalupu. Naravno da postoji smrt ali sa naseg ljudskog stanovista i posmatranja..

i ne zaboravi da se okrenes prema Istoku.

I Jevreji su se okretali prema hramu tj. istoku, to nije pogresno, kao ni paljenje sveca koje su simbol, i jevreji imaju svete predmete i simbole koje su koristili u Bogosluzenju, a neispravno rukovanje sa njima Bog je kaznjavao cak i smrcu...
 
Natrag
Top