Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
I stalno me prilikom pokretanja tera na ponovno podesavanje ??? kao u ovoj zadnjoj slici
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
instaliraj hide soft keys

Kod:
http://pastebin.com/ZRkpxQNN


kad uspostavi pun gps signal i utvrdi poziciju podesi kuću i to je to više neće tražiti
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
Ne vredi bata vladcepesh nece pa nece .., tesko da cemo resiti mi ovo a telefon Sony expiria E 4 kit ket android 4.4.4

Screenshot_2015-07-12-20-39-34.png
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
instalirao sam hide soft keys ali kao sto vidis pojavila se samo ona crvrena linija i nista
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
pa nisi sakrio soft keys

očigledno taj program ne vrši posao.

treba da ti sakrije a ne krije.

evo probaj ovaj program

gmd immersive

Kod:
http://pastebin.com/rnXk5c4Y

ekran mora da ti bude ovako

screenshot2015-07-12-22-.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
hvala vlad uspeo sam nesto sa ovim programcicem ali sad se javljaju drugi problemi oko tastature i blokira ju dugmici ,snaci cu se vec sta da se radi necu vise da te zamaram pozzz i hvala
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Instalacija Garmin Street Pilot 2.37 na Lenovo S60
(Android v4.4 KitKat, rezolucija 720 x 1280)


Mnoge, verovatno, na prvom mestu interesuje ovaj podatak : Minimalni memorijski prostor koji je za instalaciju navigacije Garmin Street Pilot v2.37 potreban iznosi 550 MB.

Ukratko ću opisati postupak instalacije. Možda će nekome koristiti.
Koristio sam apk fajl (res 960 by 540 and higher)
StreetPilot_2.37pi_sdcard0_signed.apk
Takođe, koristio sam, kao i za verziju 2.22, Sadrzaj Garmin Foldera sa linka sa prve strane
Kod:
http://mir.cr/0MGUGSSS

Sadrzaj Garmin Folder.jpg

Ovaj sadržaj (prikazan na gornjoj slici) sam ubacio u folder Garmin, dobijen nakon instalacije, na internoj memoriji. Prethodno sam obrisao sve što je bilo u njemu a što je instalacija sama krerirala. Inače, instalirao sam na internu memoriju telefona pošto nisam stavio SD karticu. Osnovni problem je bio taj što Win 8.1 nije odmah "video" kompletan sadržaj Built-in Storage. Explorer je samo prikazivao sadržaj kao na slici "S60 internal 1"

S60 internal 1.jpg

Mislio sam da neću uspeti. "Srećom", kada sam aktivirao navigaciju, posle prva dva podešavanja, ekran je ostao crn !? Resetovao sam telefon. Ponovo priključio telefon na računar i pojavila se slika "S60 internal 2"

S60 internal 2.jpg

Ne znam koji je razlog bio što je Windows Explorer prvi put pokazao nepotpuni sadržaj interne memorije a drugi put se pojavilo sve što se i očekuje : Android folder sa folderom Data, Garmin folder...

Fajlove mape CN europe 2016.10 : gmapprom.img, gmapbmap.img, gmaptz.img sam ubacio u folder .System, isto kao i pri instalaciji verzije 2.22. Pošto navigacija lepo radi i bez foldera SID i JCV, njih nisam ni formirao. Ostali su prazni. Izostavljanjem SID i JCV se uštedi 1.35 GB.Takođe, nisam stavio ni fajlove gmap3d.img i gmapdem.img jer navigacija može da radi i bez njih. Ko nema dovoljno mesta u memoriji, izostavljanjem ova 2 fajla će uštedeti dodatnih 1.3 GB. Dakle, ponoviću, minimalni memorijski prostor koji je za Garmin Street Pilot potreban iznosi 550 MB.

Ins 237 1 S.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top