Favorit Widget by Poverenje 0

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav svima. Imam pitanje u vezi ovog CCM skina
Imaju tri reda za ubacivanje addona i slicno
pitanje je dali se moze u drugi i treci red ubaciti samo po naprimjer 5 kanala a ne po 15 pa se onda ponavljaju isti kanali

i jos jedno,kod mene je ova traka dje pise livetv,video i slicno preko sredine ekrana i nemogu da nadjem kako da je spustim u dno ekrana kao kod vas na slikama

Pazi ovako...

sto se tice kanala pa ti jednostavno u favorit ubaci samo 6 kanala koje gledas i vucices njih i tako u krug u drugom i trecem redu...Tu moze se konbinovati koliko sam video mnogo toga......

A ovo drugo....Da si me pitao za Aeon nox to je jednostavno.....System/Appearance/skin/settings/Customizer....i tu odaberes opciju Customize Home windows furniture.....

k8H6I5f.png


Na defaul ti se nalazi traka po sredini.....

2x5gM7.png


Na low spustices je skroz dole.....

xtQVB05o.png


Za ccm neznam i nije me zanimao taj skin sve do danas dok Poverenje 0 nije napravio ovaj widget pa rekoh da ga isprobam jer vido da je super stvar..........
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Da ,i ja sam dabas prvi put isprobao ovaj skin i nadogradnju od poverenje 0 ,ulaze covjek veliki trud i vidi se rezultat,lijepo izgleda medjutim ima jos dosta tu posla oko tih detalja sto sam u prvom postu pitao, neznam sto poverenje nije ovo odmah napravio za aeon nox po mnogim a i po meni najbolji skin,nego u ovaj ccm skin po meni najruzniji za livetv, ali o ukusima se ne raspravlja. Pozzz
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Da ,i ja sam dabas prvi put isprobao ovaj skin i nadogradnju od poverenje 0 ,ulaze covjek veliki trud i vidi se rezultat,lijepo izgleda medjutim ima jos dosta tu posla oko tih detalja sto sam u prvom postu pitao, neznam sto poverenje nije ovo odmah napravio za aeon nox po mnogim a i po meni najbolji skin,nego u ovaj ccm skin po meni najruzniji za livetv, ali o ukusima se ne raspravlja. Pozzz
upravu si da se o okusima ne raspravlja....ali meni na CCM ali original Confluence Live TV izgleda dosta bolje nego na Aeon....
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Pozdrav svima. Imam pitanje u vezi ovog CCM skina
Imaju tri reda za ubacivanje addona i slicno
pitanje je dali se moze u drugi i treci red ubaciti samo po naprimjer 5 kanala a ne po 15 pa se onda ponavljaju isti kanali

i jos jedno,kod mene je ova traka dje pise livetv,video i slicno preko sredine ekrana i nemogu da nadjem kako da je spustim u dno ekrana kao kod vas na slikama


pawg.png
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
screenshot000.png
Pošto ovaj skin ne koristim ,mnogo mi je da gubim vreme na prepravljnje svega ovog kao za CCM
ali evo kako da povećate broj u widget1 može i za 2 na neograničen broj.
Kod:
<item>
            <label>$INFO[Window(home).Property(favourite.6.name)]</label>
            <property name="Path">$INFO[Window(home).Property(favourite.6.Path)]</property>
            <onclick>$INFO[Window(home).Property(favourite.6.Path)]</onclick>
            <icon>$INFO[Window(home).Property(favourite.6.thumb)]</icon>
            <visible>!IsEmpty(Window(home).Property(favourite.6.Path))</visible>
            <visible>Substring(Control.GetLabel(4321),favourite)</visible>
        </item>
        <item>
            <label>$INFO[Window(home).Property(favourite.7.name)]</label>
            <property name="Path">$INFO[Window(home).Property(favourite.7.Path)]</property>
            <onclick>$INFO[Window(home).Property(favourite.7.Path)]</onclick>
            <icon>$INFO[Window(home).Property(favourite.7.thumb)]</icon>
            <visible>!IsEmpty(Window(home).Property(favourite.7.Path))</visible>
            <visible>Substring(Control.GetLabel(4321),favourite)</visible>
        </item>
.
.
.
.
.
.<item>
            <label>$INFO[Window(home).Property(favourite.688.name)]</label>
            <property name="Path">$INFO[Window(home).Property(favourite.688.Path)]</property>
            <onclick>$INFO[Window(home).Property(favourite.688.Path)]</onclick>
            <icon>$INFO[Window(home).Property(favourite.688.thumb)]</icon>
            <visible>!IsEmpty(Window(home).Property(favourite.688.Path))</visible>
            <visible>Substring(Control.GetLabel(4321),favourite)</visible>
        </item>
Naravno bez ovih tačaka i bez poslednjeg 688 to je samo koliko možete ,a može i više ;)

Kod:
C:\Users\***\AppData\Roaming\XBMC\addons\skin.aeon.nox\1080i\Includes_Widget1.xml
od red- 5608 pa nadalje.......
C:\Users\***\AppData\Roaming\XBMC\addons\skin.aeon.nox\1080i\Includes_Widget2.xml
od red- 4246 pa nadalje.......
Kod:
Custom_1133_WidgetChooser.xml
red 213 i 216 Izmeniti Favourite u bilo šta
Kod:
                        <item>
                            <label>Gomila</label>
                            <onclick>RunScript(script.favourites)</onclick>
                            <onclick>SetProperty(CustomYesNoDialog,favouriteIcon,1124)</onclick>
                            <onclick>Skin.SetString(ItemToEdit.$INFO[Window(1124).Property(WidgetSelection)]Title,Gomila)</onclick>
                            <onclick>ActivateWindow(1137)</onclick>
                        </item>
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ja izbrisao aeon nox i reko da pokrenem ccm i da njega koristim i instaliram ga i ovo kopiram i podesim, ali mi nije jasno sto drugi i treci red iste ikonice, gde da biram koje cu favorites u drugom a koje u trecem redu? Takodje ako postavim addon set, onih 5 addona mi bude preko onih iza iz tvog widgeta, nesto nije u redu. Ako ni ovo ne uspem da namestim, ima da sve obrisem i da koristim simple da se ne nerviram kad sam glup :D
 
Natrag
Top