Favorit Widget by Poverenje 0

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hajde još neko da testira kako izgleda prepravljeni widget (skin CCM)
Dodato 2 reda ,novih listi (1 stara i 2 Nove,ukupno 3 reda)
-Prvi red samo addoni (max 10 komada)
-Drugi i treći red favoriti (postavio sam 30 ,nije problem povećati broj)

Vrhunski odradjeno.......nemam reci,svaka cast.....puno kombinacija....ekstra

Jedna mala sugestija ako je moguce da se smanji velicina prozora i bilo bi fantazija......

TLUNWy7.png


Funkcionise samo na CCM skin.......na obican konfluence ne jer jednostavno nema widget podrsku i ne sadrzi uopste taj XML....Aeon nox je puno slozeniji i Dva vidgeta imaju svaki poseban xml i jedan xml koji ih vezuje tako da tamo neradi naravno......

Ovako nesto kada bi se ukomponovalo u Aeon nox to bi bilo fantasticno....
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Vrhunski odradjeno.......nemam reci,svaka cast.....puno kombinacija....ekstra

Jedna mala sugestija ako je moguce da se smanji velicina prozora i bilo bi fantazija..........
Sa desne strane planiram da dodam klizač za veličinu prozora (scrol).
A može i peške da se odradi postavljen je red efekat <zoom> nemam sad fajl kod sebe ali mislim da je iznad grupe Id 8818 i postavljen je start=100 end=90,promeni 90 u 80 i smanjiće se kompletan wall.
*I nešto sa focus mišem nefunkcioniše baš najbolje...
*Planiram da aktiviram funkciju pokretanja liste po grupama (VideoPlayer.ChannelGroup),ka na tvojoj slici prvi red, kad pokreneš logo provajdera da pokrene direktno PVR ali samo tu listu tj grupu.(a ne samo taj kanal u playeru sa određenom putanjom..nekako mi je truba da ide kanal bez svojeg logo i epg)
Ovako nesto kada bi se ukomponovalo u Aeon nox to bi bilo fantasticno....
Nije problem da se integriše u Aonnox kad imam kompletnu sliku,lako je .......biće ,pošto vidim da vam se sviđa ;)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
malo sam sad testirao pa primjetio neke stvari koje mi nisu jasne....kanali ide bez ikonice, naziva i epg....sad ne znam dal je to normalno ili je potrebno jos nesto podesiti.....
9574207200.png


kod drugo mi nije jasno zasto su u sva tri ili dva reda jednaki adoni ili kanali?

1859920595.png


ovo su mi prvi utisci sto sam jih primjetio....jos cu malo cackati nadalje pa da vidim do kud mozem....:roll::roll::beee:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sa desne strane planiram da dodam klizač za veličinu prozora (scrol).
A može i peške da se odradi postavljen je red efekat <zoom> nemam sad fajl kod sebe ali mislim da je iznad grupe Id 8818 i postavljen je start=100 end=90,promeni 90 u 80 i smanjiće se kompletan wall.
*I nešto sa focus mišem nefunkcioniše baš najbolje...
*Planiram da aktiviram funkciju pokretanja liste po grupama (VideoPlayer.ChannelGroup),ka na tvojoj slici prvi red, kad pokreneš logo provajdera da pokrene direktno PVR ali samo tu listu tj grupu.(a ne samo taj kanal u playeru sa određenom putanjom..nekako mi je truba da ide kanal bez svojeg logo i epg)

Nije problem da se integriše u Aonnox kad imam kompletnu sliku,lako je .......biće ,pošto vidim da vam se sviđa ;)

3107 linija i funkcionise besprekorno i kada se smanji velicina prozora.....

kGlA34O.png


Fantasticna stvar.....U jednom redu ubacis addone koji sadrze Tv kanale (recimo torrentTv,ntv.mx,webtv,portugese,expatTv,NatteraTv...) ,zatim u drugi red postavis liste koje vuces iz m3u plejera ili grupmo kada se vezu za live Tv....U treci red postavis kanale koje najcesce gledas i povuces ih iz Favorita.....Gde ces lepse,milina.....

Jedva cekam da sredis za aeon nox.......
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Pozdrav svima. Imam pitanje u vezi ovog CCM skina
Imaju tri reda za ubacivanje addona i slicno
pitanje je dali se moze u drugi i treci red ubaciti samo po naprimjer 5 kanala a ne po 15 pa se onda ponavljaju isti kanali

i jos jedno,kod mene je ova traka dje pise livetv,video i slicno preko sredine ekrana i nemogu da nadjem kako da je spustim u dno ekrana kao kod vas na slikama
 
Natrag
Top