FARMA 2 (2010) - Pobednik

FARMA 2010 - Pobednik

  • Dragan Marinković - Maca

    Votes: 29 36,7%
  • Dragana Milošević

    Votes: 13 16,5%
  • Ivan Fece - Firči

    Votes: 8 10,1%
  • Jasmina Kostić - Mina

    Votes: 11 13,9%
  • Miloš Bojanić

    Votes: 18 22,8%

  • Total voters
    79
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nije loša pesma, samo da se ne benavi u refrenu, ali može da prođe bez problema yes3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Produkcija štiti Miloša!

Izbačena farmerka tvrdi da je za dlaku izbegnut linč na farmi:


maja-v.jpg





Nakon što je izbačena sa imanja u Lisoviću, pevačica Maja Odžaklijevska ispričala je za naš list da smatra da je priča o Milošu Bojaniću konstruisana od strane produkcije i da je njen utisak da je folk pevač prilično zaštićen.

- Mi smo imali zabranu da se obratimo Milošu Bojaniću, dok je njemu odobreno sve od strane produkcije. Rekli su da će nas ukinuti ukoliko psujemo, a sa govedom se ne može drugačije razgovarati jer on normalan govor ne razume. Znam i svesna sam da je priča o Milošu iskonstruisana, ali isto tako narod voli da gleda svađe, ogovaranje i „krv do kolena“.
- Miloš je rekao da će vam od njegovog honorara kupiti veš. Da li ćete prihvatiti takav poklon?
- On je poznat kao stipsa, tako da ne verujem da bi dao toliko para za moj veš jer ja koristim dosta skup i kvalitetan. Ali, svakako ne bih prihvatila, čak i u „ferariju“ da mi se pojavi ispred kuće, ne bih se okrenula.

- Njegova supruga Branka Bojanić je najavila tužbu protiv vas zbog uvreda upućenih na njegov račun.
- Pa ako tuže, dobiće protivtužbu. On neće imati šta drugo da radi, osim da tuži ljude. Niko ga neće pogledati nakon „Farme“ jer je licemer i prevarant. Ja se divim njegovoj ženi jer je s njim. On svaki dinar meri i znam da mu je žena tražila da joj kupi dve haljine i posle joj je prebacivao mesec dana.
- Svi farmeri su pričali da se Bojanić odmah promeni čim se kamere približe imanju. Je l‘ tako bilo?
- Čim ugleda ekipu da dolazi zbog intervjua, on se rastrči i krene da radi. On spava u svinjcu sa balegom, pred kamerama priča da mu je u štali uredno, čisto i mirišljavo, a posle meni govori koliko puta sam se okupala. Lažov jedan! On nije mogao ni da vidi kada se ja kupam jer prvi ustaje i leže. A i verujem da je sve prikazano drugačije od onoga što je stvarno bilo. Šta da vam kažem kada je tom čoveku pretila opasnost da ga ljudi linčuju jer pljuje svakoga. Njegovo ponašanje je strahovito. Ali, meni je samo drago što smo ga Firči i ja skapirali nakon prve nedelje provedene tamo.
- Da li vam je novac bio glavna motivacija za boravak na farmi?
- Naravno. Koliko sam želela da izađem i vidim svoju porodicu, toliko bih volela da sam ostala zbog novca. To je motivacija da ostanete tamo, iako mnogi ne priznaju da je tako.
- Mnoge javne ličnosti su rekle da dosta psujete i da vas kao takvu ne poznaju.
- Ja psujem mnogo više, ali sam se zbog dece suzdržavala. A i takav rečnik sam koristila jer s onim govedom ne može drugačije da se razgovara.


Firči mi je pričao o Jasmini

- U medijima se dosta spekulisalo o vašem odnosu sa Firčijem. Da li je među vama vladalo prijateljstvo ili možda nešto više?
- Nikako, mi smo dobri prijatelji i on je veoma dobra, pametna i duhovita osoba. Čak jedva čekam da upoznam njegovu Jasminu jer mi je dosta pričao o njoj, tako da nema istine u tim pričama, ali sam svesna da su mediji morali nešto da pišu.


Nemanjina i Milenina veza je patološka!

Čuli ste da se priča da će Milena i Nemanja biti izbačeni iz „Grand produkcije“ jer su pokazali nekulturu i obrukali svoju matičnu kuću i Sašu Popovića?
- Ja nisam mogla da prisustvujem njihovim svađama da bih znala šta oni pričaju, a i ne interesuju me takve stvari, ali njihova veza je patološka. Mnogo više ima svađe nego ljubavi. Mi smo ih utišavali, pa su oni tek tada prelazili na maženje i ljubljenje.


Izvor: ALO!
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
144
Jedno mi samo bode oči ovde. Zbog čega se čak dve teme o Farmi nalaze na filmskom forumu? Zadnjih nedelja su skoro svi komentari koji su pristigli na ovaj forum bili vezani za Farmu. Ovo jedva da više ima veze sa filmskim forumom i ne sećam se više kad se zadnji put razvila neka rasprava koja je vezana za film.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Miloš: Bolesna žena mi ne treba!

Pevača Miloša Bojanića farmeri i publika osudili su što je u prisustvu mladih devojka „raščepio“ noge, tako da mu se videlo međunožje! Naime, Bojanić je kao i obično sedeo u dvorištu sa Draganom i Minom i u jednom trenutku je podigao nogu na klupu na kojoj su one sedele, očigledno zaboravivši da je u šortsu i da sve vreme „seva“ njegov polni organ.


milos-v.jpg




Taj trenutak su zabeležile i kamere Televizije „Pink“, dok su se devojke iz pristojnosti pravile da ništa ne primećuju.

Tokom večeri, pojedini farmeri su Miloša kao po starom dobrom običaju napali, ali i nazivali pedofilom, jer je, prema njihovom mišljenju, očigledno da se pevač previše muva oko njegove dve najbolje i jedine prijateljice na farmi. Inače, Ognjen Amidžić se sinoć pojavio na imanju i takmičarima postavljao pitanja o temama koje su punile štampu prethodnih dana, a farmeri su „iskreno“ odgovarali na ista. Mina Kostić je dobila dva zanimljiva pitanja o kojima su svi ukućani raspravljali celu noć, a to je kako dozvoljava da Bojanić manipuliše njom i zašto mu je dozvolila da je pipa po grudima.

- Primetila sam i ja da ponekad koristi naš odnos, i to sam mu i rekla! A nisam mu nikada dozvolila da me dodirne, pogotovo ne po grudima, možda je to tako samo izgledalo, ne sećam se! - branila se Kostićeva, dok je ostatak ukućana naglas osuđivao pevača i opet ponavljao „pedofilu“!
Nakon Ognjenovog odlaska, glavna preokupacija Zorice, Rake, Mace i Firčija bila je da objasne Dragani kako ne treba sebi da dozvoli da čovek od 60 godina juri za njom, ljubi je, pipka i štipka.

- On je pedofilčina i koristi svaki trenutak da bude pored vas dve! Ne treba kao mlada devojka da dozvoliš da te povezuju sa takvom ljigom - rekao je Firči balerini, dok mu je Zorica u lice sasula rečenicu: „Džukelo pedofilska!“. Dragana se branila da ne može da bude nekulturna i skloni se kad on počne da joj priča nešto.


Pevač Miloš Bojanić šokirao je farmere izjavom da mu bolesna žena ne treba u životu.

- Ne treba mi žena kojoj je dole sve povađeno - rekao je pevač, na šta je najveću osudu zbog takve stvari dobio od glumca Dragana Marinkovića Mace.

Podsećanja radi, Bojanić je više puta pričao kako je njegova prva žena imala rak grlića materice i kako se nakon toga razveo, a i sinoć je spomenuo da sve troškove lečenje on i dalje plaća.


Saša Popović „raskrinkao“ Bojanića!

U toku igre koju je zadruga organizovala, Miloš Bojanić je slagao da je Saši Popoviću poklonio kuče jer direktor „Granda“ tvrdi suprotno! Naime, pevaču je voditelj Ognjen preneo Popovićevu poruku da je kuče platio 1.200 maraka i da ga nikako nije dobio na poklon. Odjednom, pevač je počeo da se izvlači kako se u stvari ne seća, a ostatak farmera je naravno počeo da se dere i da se smeje zadovoljstvom, jer je Miloš uhvaćen u laži.

Izvor: Alo
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Miloš: Bolesna žena mi ne treba!

Pevača Miloša Bojanića farmeri i publika osudili su što je u prisustvu mladih devojka „raščepio“ noge, tako da mu se videlo međunožje! Naime, Bojanić je kao i obično sedeo u dvorištu sa Draganom i Minom i u jednom trenutku je podigao nogu na klupu na kojoj su one sedele, očigledno zaboravivši da je u šortsu i da sve vreme „seva“ njegov polni organ.


milos-v.jpg




Taj trenutak su zabeležile i kamere Televizije „Pink“, dok su se devojke iz pristojnosti pravile da ništa ne primećuju.

Tokom večeri, pojedini farmeri su Miloša kao po starom dobrom običaju napali, ali i nazivali pedofilom, jer je, prema njihovom mišljenju, očigledno da se pevač previše muva oko njegove dve najbolje i jedine prijateljice na farmi. Inače, Ognjen Amidžić se sinoć pojavio na imanju i takmičarima postavljao pitanja o temama koje su punile štampu prethodnih dana, a farmeri su „iskreno“ odgovarali na ista. Mina Kostić je dobila dva zanimljiva pitanja o kojima su svi ukućani raspravljali celu noć, a to je kako dozvoljava da Bojanić manipuliše njom i zašto mu je dozvolila da je pipa po grudima.

- Primetila sam i ja da ponekad koristi naš odnos, i to sam mu i rekla! A nisam mu nikada dozvolila da me dodirne, pogotovo ne po grudima, možda je to tako samo izgledalo, ne sećam se! - branila se Kostićeva, dok je ostatak ukućana naglas osuđivao pevača i opet ponavljao „pedofilu“!
Nakon Ognjenovog odlaska, glavna preokupacija Zorice, Rake, Mace i Firčija bila je da objasne Dragani kako ne treba sebi da dozvoli da čovek od 60 godina juri za njom, ljubi je, pipka i štipka.

- On je pedofilčina i koristi svaki trenutak da bude pored vas dve! Ne treba kao mlada devojka da dozvoliš da te povezuju sa takvom ljigom - rekao je Firči balerini, dok mu je Zorica u lice sasula rečenicu: „Džukelo pedofilska!“. Dragana se branila da ne može da bude nekulturna i skloni se kad on počne da joj priča nešto.


Pevač Miloš Bojanić šokirao je farmere izjavom da mu bolesna žena ne treba u životu.

- Ne treba mi žena kojoj je dole sve povađeno - rekao je pevač, na šta je najveću osudu zbog takve stvari dobio od glumca Dragana Marinkovića Mace.

Podsećanja radi, Bojanić je više puta pričao kako je njegova prva žena imala rak grlića materice i kako se nakon toga razveo, a i sinoć je spomenuo da sve troškove lečenje on i dalje plaća.


Saša Popović „raskrinkao“ Bojanića!

U toku igre koju je zadruga organizovala, Miloš Bojanić je slagao da je Saši Popoviću poklonio kuče jer direktor „Granda“ tvrdi suprotno! Naime, pevaču je voditelj Ognjen preneo Popovićevu poruku da je kuče platio 1.200 maraka i da ga nikako nije dobio na poklon. Odjednom, pevač je počeo da se izvlači kako se u stvari ne seća, a ostatak farmera je naravno počeo da se dere i da se smeje zadovoljstvom, jer je Miloš uhvaćen u laži.

Izvor: Alo

Ja ne mogu da shvatim,kako neko moze da glasa za Milosa...Slazem se da je on sve ovo shvatio kao igru,jer farma i jeste igra i sve ih provocira,al to nema veze sa tim kakav je on covek,on je lazovcina jedna obicna i nema srama uopste.... Ja moj glas dajem Sajku... ;)
 
Natrag
Top