FARMA 2 (2010) - Pobednik

FARMA 2010 - Pobednik

  • Dragan Marinković - Maca

    Votes: 29 36,7%
  • Dragana Milošević

    Votes: 13 16,5%
  • Ivan Fece - Firči

    Votes: 8 10,1%
  • Jasmina Kostić - Mina

    Votes: 11 13,9%
  • Miloš Bojanić

    Votes: 18 22,8%

  • Total voters
    79
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
RRA pokreće novi postupak protiv Farme?


Jučerašnji incident kada su seljaci na pijaci vređali Ivana Fecea Firčija na nacionalnoj osnovi izazvao je brojne reakcije.


farma-v.jpg





- Ukoliko se bude procenilo da postoji prekršaj, to jest ako neka od uvreda bude emitovana, biće pokrenut novi postupak. Onaj koji je u toku, a započet je nedavno protiv produkcije i TV „Pink“, u vezi je sa psovkama, dok će za novi biti utvrđeno šta je u pitanju - rečeno nam je u Republičkoj radiodifuznoj agenciji.

Izvor: Alo
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
tv pink od svih pravi budale i uzima lovu...ovi na farmi su na nivou životinja kako moralno tako i psihofizički..čak se i životinje ne ponašaju kao ovi Mongoloidi na farmi..ipak su koliko vidim nekome i idoli..ima jedna pjesma koja kaže ..LJUDI SU PRLJAVA I POKVARENA RASA,,ja navijam da se svi pobiju izmedju sebe na farmi i da bude krvi do koljena..navijam da bude i jedno silovanje ili da se pederčine javno pojebu..važna je gledanost , lova.!!!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Palo polivanje vodom na Farmi


Bivši bubnjar i vremešni folker nastavili žestoku svađu, koju su dodatno začinili polivanjem vodom.


5360.jpg





Svađa između Miloša Bojanić i Ivan Fecea Firčija nema kraja!

Dvojica farmera su tokom jučerašnjeg dana nastavila verbalni obračun, koji je u više navrata pretio da postane i fizički. Sve je počelo u pet izjutra kada su Firči i Sajko prišli štali i počeli da lupaju u šerpe i lonce kako bi probudili Miloša. Od silne buke Bojanić je skočio iz kreveta, a ni kriva ni dužna stradala je i balerina Dragana, koja je ove nedelje sluga sa folkerom.

Kada je malo došao sebi, pevač „Granda“ uzeo je kofu vode i polio nekadašnjeg bubnjara EKV. Dok se Firči presvlačio u kući za gazdu, Bojanić je našao njegovu majicu u spavaćoj sobi i odenuo je magarcu, a zatim je životinju doveo pred gazdinu kuću.

Čim je video da magarac nosi njegovu majicu, bivši muž Marine Perazić uzeo je bokal vode i okupao svog ljutog rivala Bojanića, kojem su se ostali farmeri smejali. I tako ukrug...

Dokle će ići njihove gluposti, teško je pretpostaviti, ali nema sumnje da gledaocima kraj malih ekrana neće biti dosadno sve do pred kraj juna, kada je planirano finale „Farme“.

Izvor: Kurir
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Miloš igra prljavu igru!


Miloš Bojanić je uspeo da se posvađa sa svim farmerima osim sa Draganom. Često od sebe, što je i sam priznao, pravi žrtvu i jasno je da namenski izaziva farmere, kako bi u njima probudio loše osobine i tako ih izbacio iz igre. Umesto da ga ignorišu, većina farmera je nasela na Miloševu igru pa su se poslednjih nedelju dana na farmi odigrale teške svađe. Miloš se ponovo posvađao sa Macom, Rakom, Zoricom, Minom…


44877_zabfarma02_f.jpg




Ovakav način komunikacije između farmera nikako se ne sviđa gledaocima, pa ni nekadašnjim stanarima. Ivan Gavrilović smatra da Miloš igra prljavu igru.

- Miloš je uspeo da čak i Raku dovede do ludila. Mislim da je sve ove događaje veoma dobro isplanirao. Video je da ostali reaguju emotivno i da u sekundi nemaju samokontrolu, pa to maksimalno zloupotrebljava - kaže Ivan i dodaje:

- On je sam, pa kao takav najugroženiji, i svi su na strani žrtve. Miloš je kao mašina bez emocija. Ja bih se na njegovom mestu zapitao zašto me dvadeset ljudi ne voli. Uz dužno poštovanje prema svima, takav način borbe je degutantan.

On ide na to da pozitivne stvari pretvara u negativne. I videćete, kako se bliži kraj, tako će da pukne i to lažno prijateljstvo između njega, Mine i Dragane - tvrdi Gavrilović, a sličnog mišljenja je i Minin brat Đus koji kaže da će Miloš i Mina pokazati pravo lice.

- Polako padaju maske, i ljudi su počeli da provaljuju Minu i Miloša. Mislim da će iz tog društva najviše profitirati Dragana - smatra Đus.

Iva Smiljanić, prva izbačena farmerka smatra da su svi farmeri preterali.

- Nisam ni na čijoj strani, ali mislim da su mnogi pogrešili što su tako reagovali na Miloševe provokacije. Obe strane su trebale da spuste loptu. Ipak, farma je produžena i ima vremena da dođe do raznih obrta do kraja - smatra Iva Smiljanić.

Izvor: Blic
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736




Juice - Farma Drama - 2010​


[YOUTUBE]ye3_FkX19F0[/YOUTUBE]​
 
Natrag
Top