Da Vam se ponudi prilika da radite u inostranstvu, da li bi napustili Srbiju?

Da Vam se ponudi prilika da radite u inostranstvu, da li bi napustili Sbiju?

  • Da

    Votes: 153 64,8%
  • Ne

    Votes: 47 19,9%
  • Ne znam

    Votes: 36 15,3%

  • Total voters
    236
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Eh, svi da budu neki rukovodioci (kako se sad to popularno kaze "menadzer" iliti "levi dodavac"), a gde je radna snaga? Crnotravaca ima ogranicen broj (sala, naravno, nemam nameru da nipodastavam Crnotravce, ovo sam napisao figurativno).
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Jeste brate,ali kako ja da zivim ovde s tim parama,sigurno mi je malo za mene,a gde su zena i deca tek...A za 1000 ili 2000 $ bi radeo ako treba i 10 i 12 h,izdrzim tamo godinu dve,i lep zivim kad dodjem ovde...:acute:

To isto je govorio jedan moj rodjak... Ode covek u inostranstvo,poveo zenu i malu decu (tamo su vec 15 godina). Klinci nece da rade nista. Alkoholisu se k'o ludi (slike na FB su im wacko2 ),a on i zena zive extra: imaju extra auto,extra gajbu,extra namestaj,tehniku,bla,bla,bla... Kad dodju ovamo - zeljni su "kajmaka i radze",kukaju kako se rinta,nigde ne ide "za sebe"... Dali bi sve da imaju,na primer,moje radno vreme (7 dana radim - 7 dana luftiranje)!
E,zbog toga (a to je samo jedan primer) NE zelim da idem odavde (a,mog'o sam)! :dance2: :dance2: :dance2:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
37
Radila sam nesto vise od godinu dana i jedva izvukla novac za plate,a od doprinosa mi nista nije uplaceno. Otisla sam u Poresku upravu,podnela prijavu,blokirali firmi racun i tako vec mesecima se nista ne resava i ja na porodiljskom primam nula dinara. Toliko o tome kako se u Srbiji postuju prava radnika. Dakle,da,otisla bih tamo gde imam priliku da zaradjeni novac zapravo primam svakog meseca.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
17
Do nedavno sam mislio da je moj odgovor definitivno NE, ali sam se u zadnjem periodu debelo razočarao u našu demokratiju i postpetooktobarske tekovine, da bih to učinio iste sekunde kad bi mi se ukazala iole normalna prilika!
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
meni su sam otaci majka crnogorci svi su mi ostali srbi i zato cu da kad porastem zivim u srbiji i nikad je nebi napustio
 
Natrag
Top