Da Vam se ponudi prilika da radite u inostranstvu, da li bi napustili Srbiju?

Da Vam se ponudi prilika da radite u inostranstvu, da li bi napustili Sbiju?

  • Da

    Votes: 153 64,8%
  • Ne

    Votes: 47 19,9%
  • Ne znam

    Votes: 36 15,3%

  • Total voters
    236
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Jeste brate,ali kako ja da zivim ovde s tim parama,sigurno mi je malo za mene,a gde su zena i deca tek...A za 1000 ili 2000 $ bi radeo ako treba i 10 i 12 h,izdrzim tamo godinu dve,i lepo zivim kad dodjem ovde...:acute:

U redu to je tvoje mišljenje, ali ja sam za neko dugoročno rešenje... ne možeš za godinu dve da obezbediš ceo život :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Evo jednostavnog predloga jednog inžinjerskog mozga :
svi vi koji mislite da bi vam napolju bilo bolje i nesrećni ste što "morate" da se zlopatite bivstvujući na ovim prostorima (stipendisti,vas ne računam,osim ukoliko vas ne stipendira neki šio-mi-ga-Đura fond tipa Fonda Dr Z.Đinđić i sl.),srećan vam put i ne morate da se vraćate,ostaće više radnih mesta za nas druge.Vi srećni (slobodno i imena promenite,da se bolje stopite sa vašim novim i voljenim domovinama),mi srećni (nestaće iz zemlje barem 3/4 tatinih sinova i maminih kćeri koji bivaju zapošljavani isključivo po rođačkim,ljubavničkim i/ili zemljačkim vezama,beogradski "Krug Dvojke" ima da se pretvori u pustoš - oh divne li misli ) i - mirna Bačka !
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
jedno veliko DA i nikad se vise nebi ni vratio u ovu bednu drzavu cak bi se odreko i drzaljvanstva i zaboravio bi da pricam srpski kad vidim u kakvoj drzavi zivimo sramota me sto se vodim kao srbin a posebno ja koji sam bio u vrhu jedne stranke pa sam video neke stvari koje 99% gradjana neznaju da se desavaju tek me je tad jos vise sramota sto sam srbin
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Što je tebe sramota što si Srbin?
Treba da bude sramota stranačke majmune, koji partiju doživljavaju ko zavod za zapošljavanje i mesto za naplatu harača...G*vnara je uvek bilo i biće ih, al postoji i kanalizacija...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
jedno veliko DA i nikad se vise nebi ni vratio u ovu bednu drzavu cak bi se odreko i drzaljvanstva i zaboravio bi da pricam srpski kad vidim u kakvoj drzavi zivimo sramota me sto se vodim kao srbin a posebno ja koji sam bio u vrhu jedne stranke pa sam video neke stvari koje 99% gradjana neznaju da se desavaju tek me je tad jos vise sramota sto sam srbin

Ne preteruj,ne kazemo da se ovde previse dobro zivi,ali glupo je stideti se porekla...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Evo jednostavnog predloga jednog inžinjerskog mozga :
svi vi koji mislite da bi vam napolju bilo bolje i nesrećni ste što "morate" da se zlopatite bivstvujući na ovim prostorima (stipendisti,vas ne računam,osim ukoliko vas ne stipendira neki šio-mi-ga-Đura fond tipa Fonda Dr Z.Đinđić i sl.),srećan vam put i ne morate da se vraćate,ostaće više radnih mesta za nas druge.Vi srećni (slobodno i imena promenite,da se bolje stopite sa vašim novim i voljenim domovinama),mi srećni (nestaće iz zemlje barem 3/4 tatinih sinova i maminih kćeri koji bivaju zapošljavani isključivo po rođačkim,ljubavničkim i/ili zemljačkim vezama,beogradski "Krug Dvojke" ima da se pretvori u pustoš - oh divne li misli ) i - mirna Bačka !

Ne znam čemu ovakva reakcija. Ovde situacija već duže vreme nije sjajna i ne izgleda da će skorije da se popravi....zbog je jasno da ljudi imaju makar pravo da usled ponude razmišljaju o odlasku spolja. Hoću da kažem da je suština, u ovom momentu, najmanje nam je potrebno da se i po ovom osnovu vrši podela među narodom. A dolazak do posla putem veza će uvek biti prisutan...za njih nema zime...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ja baš volim što sam Srbin, možda zatucan, kontra svemu i svima, ali volim, u inat! :lol::lol:
 
Natrag
Top