Da li više volite Ruse ili Amerikance ?

Neće te zaboleti ako đavo dođe pred tvoju kapiju! Takvo sebično i nazadno razmišljanje su ti i "usadili" ti koje toliko voliš, oni koji tebi govore koga da voliš i za koga da te "boli" a pustili su "pipke" po celom svetu, i u sve moraju da gurnu nos! I gledaj TV, zabavljaj se, glavu ostavi u spavaćoj sobi, sve će ti ta šarena kutija reći šta i kako da radiš! Klasičan Homer Simpson sindrom...
Izgleda, Re, da ti stvarno imaš glavu! Ja mislio ti se zezaš...:D
 
Ruse sam kao dijete obožavala, sada kad sam porasla,:girl_crazy: kad malo mućnem glavom i ne volim ih baš... nije zlato sve što sija. :)
Ameri su dno dna. Ako već trebamo izabrati od dva zla manje, onda su to Rusi. ;)
 
Video na TV-u, pa mislim se tako je, znaju oni bolje... Kao ono o "objektivnoj" televiziji iz Atlante: "Ako CNN nešto nije objavio-to se nije ni desilo"!!!
Ili, ako je CNN nešto objavio onda se to i desilo???! "Istina" je rezervisana i zna se ko polaže monopol na nju. Druge istine ne postoje, ili ako se pojave, onda su to falsifikati.

Ruse sam kao dijete obožavala, sada kad sam porasla,:girl_crazy: kad malo mućnem glavom i ne volim ih baš... nije zlato sve što sija. :)
Ameri su dno dna. Ako već trebamo izabrati od dva zla manje, onda su to Rusi. ;)
Ni približno se ne mogu izjednačiti. Narod koji ima dušu i narod čija je duša DOLAR!
 
"Amerika je najgrandiozniji eksperiment koji je svijet ikad vidio, ali bojim se da neće biti uspješan. Amerika je greška, ogromna greška." S. Frojd

Ovo je zaista fino rečeno.
 
Mnogo toga lošeg, došlo je iz Amerike...
Na žalost i u Rusiji se gleda sve kroz dolar, jednostavno prodali bi i dušu za dolar..., a sa druge strane, alkohol ih je totalno degradirao...
 
Natrag
Top