Da li više volite Ruse ili Amerikance ?

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne volim ni jedne ni druge.....a od svega najvise " Ruskinje i Amerikanke " ..( do 70kg ) max.....
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Ne volim ni jedne ni druge.....a od svega najvise " Ruskinje i Amerikanke " ..( do 70kg ) max.....

Potpisujem..samo što su amerikanke za ne povjerovat znaš ono izbiješ joj sve zube polomiš kosti savjetnici vas pošalju u oprah show gdje ona onako polomljena izjavi da te voli više nego ikad i naravno aplauzi sa svih strana..dolaze novinari ,,prava za knjige scenario postaješ i živiš amerikan drim..što se rusa tiče to su teške pijandure koje kad im pomeneš staljina stoje mirno 10 minuta..rusi večinom naseljavaju američke rezervate s indijancima tu iskopavaju i zakopavaju ratne sjekire uz naravno lulu mira iz koje kad povučeš dim zakopao bi tenk a ne sjekiru...amerikanke do 70kg teško da ćeš naći još da pomenem broj obuće koje nose je minumum 38 kakvo je to žensko s nogom 38 to je mutant ...već mi se zgadilo odo beksom pročistit grlo a nešto sam u zadnje vrijeme primjetio da kad sebi dodam Maligana da postajem kao superhik..Što se više pucam pivama više me vuče na pravdu na poštenje hoću da budem superheroj...Jel ima neko iste probleme????
 

Prilozi

  • ~CPA-CLPLOGO19.jpg
    ~CPA-CLPLOGO19.jpg
    18,9 KB · Pregleda: 43
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Kod nas je uglavnom da volimo Ruse a spavali bi s amerikancima.

Moj izbor su Rusi. (naravno, izuzimam se od onog iznad)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Svjetsko pitanje. Ne volim ni jedne ni druge.Jedni su ispranog mozga KGB-om, a drugi su praznog mozga, ali nasilni.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Uvek sam govorio, od dva zla biraj manje, zato moje opredeljenje lezi na strani Rusije. Ameriku i zapadnu Evropu dozivljavam kao modernu Sodomu i Gomoru pod cijim se uticajem nas mentalitet toliko iskvario u odosu na period od pre cetrdeset godina da je to strasno...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ne volim ni jedne ni druge,ali kada bih baš morao da biram izabrao bih Ruse.
Ipak smo mi daleka braća :fool::)
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Uvek sam govorio, od dva zla biraj manje, zato moje opredeljenje lezi na strani Rusije. Ameriku i zapadnu Evropu dozivljavam kao modernu Sodomu i Gomoru pod cijim se uticajem nas mentalitet toliko iskvario u odosu na period od pre cetrdeset godina da je to strasno...

Potpisujem....
Od Amerike i Amerikanaca stvarno zazirem...
A kako Zonki rece ipak su Rusi nasa braca...kako god uvjek su tu na nasoj strani...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Moje simpatije ce uvek biti vezane za nasu slovensku bracu sa kojima imamo toliko slicnosti.

za one preko bare nemam pozitivno misljenje,jer smatraju da svuda na svetu mora da vlada ''njihova''demokratija ...a u stvari se krije zelja za apsolutnom dominacijom i kradja energetskih resursa tamo gde se pojave...Irak,iran zbog nafte,Kosovo zbog lignita...

Kunu se u tu njuhovu demokratiju,a ne kazu koliko su crnaca i indijanaca pobili...
 
Natrag
Top