Brzo gasenje XBMC medije

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Ja mislim da je najbolje da se mi ne mucimo i da nam Boki recimo na 2 nedelje uploaduje njegov profil :D :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja mislim da je najbolje da se mi ne mucimo i da nam Boki recimo na 2 nedelje uploaduje njegov profil :D :D

Predpostavljam da si misleo na skriveni XBMC folder......a da on je onako malecki...6GB.....:beee:

kFSG1Yn.png
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Predpostavljam da si misleo na skriveni XBMC folder......a da on je onako malecki...6GB.....:beee:

kFSG1Yn.png
meni fali jos jako malo do 1gb

ali me interesuje kako najbolje odrzavati XBMC da bude "zivahan" ?

da li je dovoljno pokrenuti ove tri stavke ili ima jos nekih "caka"

pitam zato je se desava da mi gasenje XMBC traje 30 i vise sekundi i kursor se zamrzne za to vreme...

BtWv4EK.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Meni se gasi duze od minuta, kad sam brisao kes nesto sam zeznuo i sad ne smem da cackam nego ubijem xbmc proces u task menadzeru da ne bi cekao gasenje koje vecno traje. Nije neko elegantno resenje, ali...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Auuu....koju nesnagu ste stavili onda u taj xbmc....meni se gasi u tri sekundi svaki put....predlazem kompletno brisanje skrivenog foldera i ponovo podesiti na novo.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Dajte malo više detalja. Koja verzija XBMC-a, koji skin (jer može biti i do skina)? Pa nadalje može biti do nekih add-on koje imate instalirane...

Kod mene se gasi u vremenu od 5-10 sekundi, a nisam ništa posebno namještao...
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
neka kaze soulman posto je on postavio pitanje, mada ja imam isti problem koji resavam ubijanjem procesa xbmc. Ja imam frodo 12.2 i nekih 80-ak video addonova... Zanima me jer vama rade putlocker,180upload, billionsupload, movreel i drugi serveri za gledanje filmova, meni od pre dva dana javlja "object has no attribute group" (putlocker na 105), a lepo je radilo sve. U ice film ne rade u mashup rade.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
frodo 12.2
70-ak addona u svim kategorijama
znam za nacin preko task managera ali me interesuje zasto tako dugo traje gasenje
sad cu skloniti skriveni XBMC i deinstalirati 12.2 i instalirati 12.3 da vidimo ....

sa sveze instaliranim XBMC , gasenje traje 1 sekund

kad sam vratio "skriveni" XBMC oko 1gb, gasenje traje isto kao i pre oko 30 sekundi

silno me interesuje koliko traje gasenje XBMC Boki71 sa njegovih 6 gb!!!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
@soulman i @milans1111: prvo zamjenita xbmc frodo 12.2 sa 12.3.....onda pod drugo, zar stvarno vama potrebnih 80 adona? kad je toliko adona u pitanju instaliraju se automatski i neke skripte da bi pojedini adoni uopste radili.....pa onda to sve skupa iznosi preko 100 komadica.....mislim da je to malo dosta da bi xbmc mogao ugasiti se u 5 sekundi.....pokusajta ponovo instalirati xbmc frodo 12.3, naravno prethodno sve obrisati, cak i skriveni folder......pa onda prvo instalirati samo one adone koji se vama najvise svidjaju.....pa posle vidite kako radi.....mislim da budeta iznenadjena kako ce se brzo sve skupa pokretati.....cak sa gasenjem nece imati vise problema.....
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
@thomas, verovatno si u pravu, mislim da je u pitanju neka skripta ili addon koji je zaj***o gasenje, moj skriveni folder je 2gb, nakupilo se svega i svacega, ali jedva sam sve namestio kako valja, sklonio skriveni folder kao bekap, a mislim da se ne bih ni setio kako sam sve podesio da krenem od nule, pa mi je lakse da ga nasilno ugasim.
@soulman obrisi kes onako kako si postavio u prethodnom postu da vidis ima li poboljsanja, ja ne bih da cackam, ali pre toga konsultuj bokija71 da vidis da li je sigurno, ja kad sam to uradio poceli neki script errori, ko zna sta sam petljao jer se i ne secam vise, trebalo bi da je to bezopasno
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top