Brzo gasenje XBMC medije

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jedno pitanje , desava mi se da kada koristim recimo Navi X , XBMC zakoci skroz , i onda startujem Task Manager da bih izasao iz XBMC-a ... Medjutim kada onda pokusam da udjem ponovo u XBMC nece da ga pokrene dok ne restartujem komp ... Moje pitanje je , da u slucaju da se zamrzne XBMC , dali postoji neka precica na tastaturi da se izadje na drugi nacin , da nepokrecem Task Manager ...

Sada sam tek video pitanje a odgovor je ......

gasenje XBMC istog trenutka a to je istovremenim pritiskom na tastaturi dugmadi Alt + F4
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Sada sam tek video pitanje a odgovor je ......

gasenje XBMC istog trenutka a to je istovremenim pritiskom na tastaturi dugmadi Alt + F4

Na taj nacin moze a se desi da ne zapamti na primer zadnju odgledanu epizodu ili neko podesavanje ali se brze gasi :) U svakom slucaju uvek imam memorisano na svakom layeru za daljinac :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Na taj nacin moze a se desi da ne zapamti na primer zadnju odgledanu epizodu ili neko podesavanje ali se brze gasi :) U svakom slucaju uvek imam memorisano na svakom layeru za daljinac :)

Ma jok,nista strasno.....gasim tako godinu dana zbog velicine xbmc i dugog procesa gasenja ,i nisam imao nekih problema....Moze recimo da dodje do toga da se neki updejt ne odradi za addon ako se bas u tom trenutku u pozadini i odradjuje ali kasnije prilikom sledeceg startovanja xbmc to ce se i odraditi,ili tako neke sitnice....Naravno to je prinudno resenje ,sto neznaci i da je ispravno ali je delotvorno......
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Ma jok,nista strasno.....gasim tako godinu dana zbog velicine xbmc i dugog procesa gasenja ,i nisam imao nekih problema....Moze recimo da dodje do toga da se neki updejt ne odradi za addon ako se bas u tom trenutku u pozadini i odradjuje ali kasnije prilikom sledeceg startovanja xbmc to ce se i odraditi,ili tako neke sitnice....Naravno to je prinudno resenje ,sto neznaci i da je ispravno ali je delotvorno......

Ma da kao sto rekoh najveca steta sto mi se dogadjala je da ne zapamti zadnju epizodu koju sam odgledao ili eventualno ako sam bas neki addon podesavao pa nije zavrsio :) Ali jeste mnogo brze :)
 
Natrag
Top