Big TV strimovi

Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
koliko osoba moze gledat BigTV jednu te istu listu i u kojem playeru najbolje ide .. ??
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
261
Cuo sam da big tv najbolje ide preko resivera MAG 250 IPTV BOX .Zanima me da li taj resiver ima da se kupi kod nas ,gde i koja je cena
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
Radi i na OpenPli i imigom basiranom na openpli.
Radi isto odlicno
A za Mag250 imas ne ebay.
 
Učlanjen(a)
11.02.2014
Poruka
13
Negde sam procitao da ga je neko kupio u nebo.co.rs mag250 .Pisu ljudi da on radi najbolje sa bigtv.Mnogo bolje nego android box.Slika je bolja , ako dodje do kratkog prekida nece da izbaci u glavni meni , ima zastoj nekoliko sekundi i nastavi.Tako sam procitao.Skoro su dodali nekoliko kanala.Samo da nastave ovako i super su.Za sada najbolja ponuda kanala i naj stabilnije rade.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Negde sam procitao da ga je neko kupio u nebo.co.rs mag250 .Pisu ljudi da on radi najbolje sa bigtv.Mnogo bolje nego android box.Slika je bolja , ako dodje do kratkog prekida nece da izbaci u glavni meni , ima zastoj nekoliko sekundi i nastavi.Tako sam procitao.Skoro su dodali nekoliko kanala.Samo da nastave ovako i super su.Za sada najbolja ponuda kanala i naj stabilnije rade.
ti si placen za reklamiranje hehe ni blizu NET TV-u, ALEX.TV-u, da nenabrajam dalje....
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Big TV je po meni bolji od net-tv,ima nesto sto on nema...najvredniju stvar...Arena Sport Kanale...62-3 odabrano dobra kanala...za mene je bolji...

Dok za Alex tv,nisam cuo...
 
Učlanjen(a)
11.02.2014
Poruka
13
Haha lepo si rekao da trazim nalog freee kada ih vec hvalim.Probao sam skoro sve provajdere i ako uzmemo u obzir cena ,kvalitet i odabir kanala bigtv je naj bolji.Naravno nettv radi lepo ,ali cena i ponuda kanala je ????.Moze da ima i 250 kanala od toga 230 ne vrede nista. Da je nettv ipak firmetina jeste to stoji ima dosta opcija koje nema bigtv npr. vremenske zone ,svoje aplikacije za gledanje sto znaci da je malo lakse za podesavanje onima koji ne znaju bas dobro da rukuju sa tim stvarima.Pricamo realno, zasto bi se ja vratio na nettv kada mi je kod bigtv bolja ponuda kanala ,radi lepo i mnogo jeftinije.
Probao sam onlineiptv,balkanijyum , gss media i jos neke manje poznate.Jedino sam bio zadovoljan sa nettv i sada sa bigtv.
Kako kaze kolega pejko11 za alextv nisam cuo ...
Ne bi bilo lose da meni i kolezi.. ;) pejku11 ovi iz bigtv daju jedno godinu dana freee za ovakvu reklamu hahahaha
http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...=RRbEL6hABGUxzyK4lAFIcA&bvm=bv.65397613,d.bGQ
 
Natrag
Top