Big TV strimovi

Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
BigTV radi na: Browser,Android,XBMC,SmartTV, Linux resiveri
Samo me zanima sta bi jos trebalo da se uradi.

BigTV ima nesto i sto NetTV plus nema ali da ne pisem sve da me nebi shvatili kao da reklamiram.
 
Učlanjen(a)
11.02.2014
Poruka
13
Ja sam produzio uplatu i mogu reci da sam zadovoljan.Kontaktirao sam neke clanove koji koriste njihov nalog na android box preko njihovog foruma ,da bi mi objasnili kako se podesava xbmc.Oni kazu da imaju uporedo i nettv ali da im bigtv radi stabilnije.U svakom slucaju za taj novac : ) Kako pricaju preko foruma bice jos koji kanal.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Koristim bigtv već nekih desetak dana i generalno sam zadovoljan. Jedina moja zamerka ide na račun sport klubova. Slika na ovim kanalima je lošija nego na drugim, ni zvuk nije na njima idealan. Daleko od toga da je loš ali mislim da to može bolje. Lošija slika se i ne primeti toliko kad se gleda fudbal na pr. ali kad se gleda tenis primeti se itekako. U svakom slučaju odličan servis! Nadam se da će se nedostatak koji sam i njima predočio uskoro ispraviti.
 
Učlanjen(a)
11.02.2014
Poruka
13
Mislim da je slika popravljena na SK1.Verovatno ce popraviti 2 i 3 sk.Stalno po neki novi kanal :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
To ti dajem u potpunosti da si u pravu.Ali ne mogu oni nikada da se uporede sa Net-Tv.

ne slazem se sa tobom da je bolji nettv, ,na nettv ima naprimjer 200 kanala a samo 20 popularnih, a na bigtv imas oko 50 kanala ali to su izabrani kanali,oni koji se najvise traze, i sto je najbolje sto kod bigtv imaju naucne kanale (discovery itd)
i naravno cijena 5 eu nasprem 29 eu za mjesec
 
Natrag
Top