{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako ,neznam da li sam promasio forum ako jesam izvinite.
Zanima me da li je neko gledao pre dan-dva na tv-u (mislim daje bilo na b92) emisiju o nekom liku sto je napravio svoj supercomputer? Navodno je moj drug gledao ali nije zapamtio kako se zove.Ako je neko gledao neka napise detaljnije ili neka ostavi linkove ako postoje.
 
Probaj da nađeš na web sajtu B92 ili televizije na kojoj si gledao. To je jedino rešenje a ako ne piše to ostaje misterija za tebe i za sve koji su zaboravili njegovo ime.yes3
 
Pa jedino objasnjenje po meni jeste da je instalacija tih zvucnika kod tebe nesto poremetila pa Windows nece da prihvati drajvere za kameru i TV karticu.

Resenje: probaj sa "System Restore", mada sumnjam da bi to pomoglo, a ako ne onda ponovo instalirati Windows, pa te drajvere, jedan po jedan.
 
Mozes, ali samo ako napravis dva naloga na istom operativnom sistemu (odjavljivanje, odnosno promena korisnika).

Inace, ako to ne zelis, onda se na kartici "Skype" moras odjaviti "Sign Out", pa se zatim ulogovati pod drugim korisnickim imenom i lozinkom. Isto ti je i za povratak na prethodni nalog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top