{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MODERATOR
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
13.384
...komšija ako je problem samo oko rapid linkova (naravno,imaju i dr. linkovi) ja ih skidam pomoću RapidShare Plus v3 i moraš instalisati NetFrameWork 2 ili noviji. Skidaj ih od ponoći do desetak sati, tad je najmanja frekvencija.
Tako može.
Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
opet imam problem
instalirao sam novu javu i sada nikako ne mogu da otvorim program
idem na ikonu ali nece uopste da mi otvori program
sta sada da radim,zna li neko
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
11
Odgovara mi ta varijanta da se prijavljujem i odjavljujem na SKYPE-u, ali ja ustvari ne znam da napravim taj drugi nalog. Pomoc!
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Nije mi jasno da li ti uopste imas Skype nalog?
Ukoliko imas nalog i zelis da otvoris jos jedan, u Skype programu, na kartici Skype izaberes opciju Sign Out. Nakon toga otvorice ti se prozor na kome ce pisati "Welcome to Skype". Klikni na natpis "Don't have a Skype name?" i dalje ces videti kako to ide.

Ukoliko uopste nemas nalog, po instalaciji Skype programa, bice ti ponudjeno da se registrujes, nista komplikovano.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
25
Pri ukljucivanje na komjuter javlja se prvo Safe mode...a zatim se pokrene normalno komjuter. Kada ga restartiram onda je sve OK....Ovo mi se deslilo nekoliko puta zadnjih dana...sve do danas kada sam jedva pokrenula kompjuter jer celo vremeje odborjavao unazad 30 sekundi i opet je dolazio na Safe mode.....
Kada sam probala ubaciti CD za Windows XP SP2 vidjela sam da decki koji su ga instalirali First boot postavili CD, a Sek boot HDD....nista nisam menjala nego sam iskljucila komjuter
Kada sam resila da se pozabavim malo sa komjutera i vidim sta da radim Windows se podigao normalno
Pitanje je...sta da radim kako ne bih morala preinstalirati komjuter...i zasto se u zadnje vreme tako podize moj komjuter?
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
za pocetak u bootu postavi First boot HDD, a ostale opcije na disable ...
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
11
Odradio sam sve, hvala. Zaista je bilo lako sa takvim pomocnicima. Jos jedna zanimljivost, sa instaliranim "SkypeLauncher" oba naloga su aktivna istovremeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top