Android 5.0.2...problem sa baterijom

Skinuo sam novu verziju Androida (5.0.2) i mnogo pre se baterija potroši nego pre. Treba li nešto da podesim na mobilnom da bi baterija trajala kao pre ili...? U pitanju je htc one m7.
 
Hvala na odgovoru.
Jedno pitanje samo. Da li moram nešto da uradim i sa brojevima.. Da li će da nestanu ako ih ovako ostavim?
 
Uradio sam oficijelni update..... Uradio sam sve što mi je Dracula ;-) savetovao jedino ne znam kako da formatiram... Nije kao na kompu...
 
Poslednja izmena:
Uradio sam oficijelni update..... Uradio sam sve što mi je Dracula ;-) savetovao jedino ne znam kako da formatiram... Nije kao na kompu...
u podešavanjima skladište ili kako se već zove tamo imaš opciju format memorijske.
ukoliko je memorijska kao deo roma onda tamo gde imaš opciju da resetuješ i vratiš na fabrička podešavanja tu obeležiš i da ti briše internu memoriju. ili povežeš na komp i ako ti tu memoriju vidi kao posebnu particiju onda uradiš format na desni klik ili ctrl+A i brišeš sve
 
Nisam imao taj problem pre... Dosta je duže baterija trajala....
Na kompu mi samo pokazuje kao jednu memoriju, verovatno zbog toga što imam samo internu.
 
Natrag
Top