Android 5.0.2...problem sa baterijom

Učlanjen(a)
02.11.2014
Poruka
28
Skinuo sam novu verziju Androida (5.0.2) i mnogo pre se baterija potroši nego pre. Treba li nešto da podesim na mobilnom da bi baterija trajala kao pre ili...? U pitanju je htc one m7.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
uradi reset telefona na fabrička podešavanja i format interne memorije, pre toga backup važnih podataka
 
Učlanjen(a)
02.11.2014
Poruka
28
Hvala na odgovoru.
Jedno pitanje samo. Da li moram nešto da uradim i sa brojevima.. Da li će da nestanu ako ih ovako ostavim?
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Skinuo sam novu verziju Androida (5.0.2) i mnogo pre se baterija potroši nego pre. Treba li nešto da podesim na mobilnom da bi baterija trajala kao pre ili...? U pitanju je htc one m7.
Jesi li uradio oficijelni update ili si flesovao neki custom rom tipa Cyanogenmod?
 
Učlanjen(a)
02.11.2014
Poruka
28
Uradio sam oficijelni update..... Uradio sam sve što mi je Dracula ;-) savetovao jedino ne znam kako da formatiram... Nije kao na kompu...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Uradio sam oficijelni update..... Uradio sam sve što mi je Dracula ;-) savetovao jedino ne znam kako da formatiram... Nije kao na kompu...
u podešavanjima skladište ili kako se već zove tamo imaš opciju format memorijske.
ukoliko je memorijska kao deo roma onda tamo gde imaš opciju da resetuješ i vratiš na fabrička podešavanja tu obeležiš i da ti briše internu memoriju. ili povežeš na komp i ako ti tu memoriju vidi kao posebnu particiju onda uradiš format na desni klik ili ctrl+A i brišeš sve
 
Učlanjen(a)
02.11.2014
Poruka
28
Nisam imao taj problem pre... Dosta je duže baterija trajala....
Na kompu mi samo pokazuje kao jednu memoriju, verovatno zbog toga što imam samo internu.
 
Natrag
Top