9 OBAVEZNIH stvari u ormanu SVAKOG MUŠKARCA

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Narcisi???:dntknw: Osobe koje imaju te stvari su narcisi??? Po cemu, po meni to su samo osobe koje vode racuna o sebi, nikako narcisi...:fool:

Pa, u zenskim ocima si narcis ukoliko se stalno lickas. Tako njihovi mozgici rade ... navikle su da su muskarci cepanke u doterivanju i svako ko radi syprotno, krajnje je sumnjiv ...;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Pa, u zenskim ocima si narcis ukoliko se stalno lickas. Tako njihovi mozgici rade ... navikle su da su muskarci cepanke u doterivanju i svako ko radi syprotno, krajnje je sumnjiv ...;)

Pa tu si upravu... Aha znaci sumnjiv je onaj muskarac koji vodi racuna o sebi i svom izgledu i onaj koji vodi racuna kako ce se pojavitit u drustvu.. Bolje je bit prava muskarcina, zacupavit, bit neuredan, ne vodit brigu o higijeni ali si pravi muskarac... ili muskarcina...
:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa tu si upravu... Aha znaci sumnjiv je onaj muskarac koji vodi racuna o sebi i svom izgledu i onaj koji vodi racuna kako ce se pojavitit u drustvu.. Bolje je bit prava muskarcina, zacupavit, bit neuredan, ne vodit brigu o higijeni ali si pravi muskarac... ili muskarcina...
:dntknw:
Misliš ono "ja sam balkan boj (i smrdim na znoj)"?
Za žene je najbolja kombinacija gorštaka-sirovine-pajsera i Don Žuana, pa da biraju po potrebi, kad im koji više odgovara! U kući i krevetu ovaj prvi, a na ulici i u društvu ovaj drugi! Nešto kao dr. Džekil i mister Hajd... :blum3:
Moram malo da ih provociram, slatke su kad se brane...;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Misliš ono "ja sam balkan boj (i smrdim na znoj)"?
Za žene je najbolja kombinacija gorštaka-sirovine-pajsera i Don Žuana, pa da biraju po potrebi, kad im koji više odgovara! U kući i krevetu ovaj prvi, a na ulici i u društvu ovaj drugi! Nešto kao dr. Džekil i mister Hajd... :blum3:
Moram malo da ih provociram, slatke su kad se brane...;)

Za zene je najbolji ovaj tip muskraca:
1. Da je dobar, pažljiv i nežan
2. Da je lep, zgodan, crn, visok i atletski građen
3. Da je nepušač i antialkoholičar
4. Da je romantičan, da mi kupuje cveće i bombonjeru bez nekog naročitog povoda
5. Da gleda u pod kad kraj njega prolaze lepe žene
6. Da misli da sam ja najlepša žena na svetu
7. Da mi stalno govori kako sam dobra, pametna i sexy
8. Da ne prati fudbal, niti bilo koji drugi sport
9. Da uvek ima rešenje za svaki problem
10. Da ume da me zasmejava
11. Da ume da ćuti kad mi je to potrebno
12. Da mi skuva kafu i donese mi u krevet svako jutro
13. Da ima velik ... račun u banci
14. Da ima čvrst ... karakter
15. Da ima lepu guzu
16. Da ume lepo da se ljubi, a i da radi dobro neke druge stvari
17. Da mu ne smrde noge
18. Da ne razbacuje prljav veš svuda po kući
19. Da je inteligentan, šarmantan i komunikativan
20. Da ne pije mleko direktno iz tetrapaka
21. Da ne prdi, ne podriguje i ne psuje
22. Da nema dlake na leđima
23. Da nikad nije nervozan i da ne viče
24. Da voli da se mazi
A slatke jesu kada se brane yes3, a ovo za Balkan Boya je savrseno receno...:dance2:
 
Natrag
Top