9 OBAVEZNIH stvari u ormanu SVAKOG MUŠKARCA

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Moje misljenje je..da muskarac koji ima firmirane, skupe i lepe stvari u ormanu ,drzi do sebe i svojih potreba, pa prema tome, takav je i u vezi ili braku, pomalo sebican. A onaj kome je orman pun raznovrsnih i prakticnih stvari je takav i u zivotu..prilagodljiv..misli o drugima pre nego o sebi..
Dalje..ako mu je orman lepo sredjen i uredan ili razbacan i neuredan opet govori dosta o njemu .....
Mozda gresim....:dntknw:

Odelo ne cini coveka ali govori dosta o njemu jel?

Pa u omom ormaru imas firmiranih, lijepih i skupih stvari ali imam (kako ti kazes) raznovrsnih i prakticnih stvari... I trudim se da je sve na svom mjestu iako sam mukarac i jos sam zivim...yes3:give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Moje misljenje je..da muskarac koji ima firmirane, skupe i lepe stvari u ormanu ,drzi do sebe i svojih potreba, pa prema tome, takav je i u vezi ili braku, pomalo sebican. A onaj kome je orman pun raznovrsnih i prakticnih stvari je takav i u zivotu..prilagodljiv..misli o drugima pre nego o sebi..
Dalje..ako mu je orman lepo sredjen i uredan ili razbacan i neuredan opet govori dosta o njemu .....
Mozda gresim....:dntknw:

Odelo ne cini coveka ali govori dosta o njemu jel?
slazem se sa tvojim misljenjem..samo cu reci..TAKO JE yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
neee nikako..dokle god drzi sve pod kontrolom neka ga..kad se stvari oduzmu kontroli uvek moze da se ozeni i nadje ko ce da mu sredjuje orman...umesto njega..:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Ako je tako, onda ti je vreme da se zenis...:give_rose:

Zenio bih se ali nemam s kim...:(

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

neee nikako..dokle god drzi sve pod kontrolom neka ga..kad se stvari oduzmu kontroli uvek moze da se ozeni i nadje ko ce da mu sredjuje orman...umesto njega..:blum3:

pa ja cu uvjek drzat sve pod kontrolom (barem se nadam), znaci tvoj savjet ispade da se ne zenim...:vorred::dntknw: ...a takodje nemam namjeru da mi zena bude sluzavka...yes3... ta vremena su davno prosla...:dance2:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nije toliko bitno sta sve imas u ormaru nego sta od toga nosis. Ima ljudi koji u ormar trpaju svakakvu garderobu a pola od toga ne nose ali imaju te stvari da bi se videlo kako imaju para ili prate prestize. po meni, mnogo je bitniji ukus za garderobom nego stvari koje mozes natrpati u ormaru.

Istancanost ... Pre svega :yea:
 
Natrag
Top