"Zvezde" idu kući!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
J----m mamu sudiji sto nije dosudio penal (znam da nije bilo namere) ali kad su nama mogli 2 puta da sude mogli su i sad da pomognu....
Šta da sude? Hoćemo li opet (kao i uvek?), da kukamo na sudije (ili ko-koga)? Žalosno, žao mi je što kenguri ne idu dalje, ipak su pobedili evropske brazilce...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
a i to sto kazes...ma bole me...kad su seljaci....

necu ni da gledam SP vise...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Moje je mišljenje da su dobro igrali! Naravno - mogli su i bolje... Daleko bolje.
Ovo sa Australijancima je moglo da bude bar 4:1 u našu korist,ali sve one propuštene šanse su morale da rezultiraju kaznom i eto tako "orlovi" sad pakuju kofere...
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Ruka nije bila za penal, nije bilo namere, ali 90% bi u takvim situacijama da su nasi imali tu nesrecu, bio penal za protivnika.

Ali na stranu i sudjenje koje je mozda bilo pristrasno po stetu nas u prethodnim, videlo se da je ekipa Australije igrala kako i treba, bez treme jer nisu ni imali sta da izgube. Igrali su fudbal i dali lepe golove. Sad, sto ovi nasi imaju trip da moraju da prodju dalje, to je jak udarac na psihu samih igraca i covek ne moze da daje svoj maksimum pod takvim pritiskom... Nasa ekipa je zapala pod debeo pritisak i navijaca i medija i celog takmicenja. Ispalo je kako je ispalo i sta sad...

Nzm sto se toliko forsira sport u kojem nismo dominatni u svetu. Pogledajte silne reklame i kampanje od strane svih poznatih brendova i kompanija u Srbiji. Preko voda, Jelena, banki do lanaca poput Maxija. Koje su samo to pare i ulaganja, i na kraju prc. Jeste lepo voleti reprezentaciju i navijati, ali ne treba grlom u jagode jer se desava ovo sto sam danas i video po forumu, da su ljudi mnogo razocarani jer su ocekivali previse.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
113
Po meni je ovo sramota,izgubiti od glupih kengura,koji neznaju dal je lopta jajasta il okrugla,sramota ljudi dali su nam nadu poslepobjede nad svabama,a izgbise od glupih kengura.Malo sam popio,obuzele me emocije
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ma bre mogli smo ih napunimo 5:0 i da nas boli uvo, ali kad su nam bogalji u ekipi, mars kuci!
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
54
Neobjasnnjivo je kako primise ona dva gola a i ne moze se reci da sudija nije kriv
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top