Zrele žene sve spremnije da izlaze sa mlađim muškarcima

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Zrele žene sve spremnije da izlaze sa mlađim muškarcima


Prema jednom istraživanju u kojem je učestvovalo 2.000 Britanki starijih od 40 godina, njih 40 odsto je spremno da izlazi sa mlađim muškarcem.


7587seksblicf.jpg


Žene zrele dobi ranije su se mnogo teže odlučivale na vezu sa muškarcima mlađim od sebe, ali takvo ponašenje je, čini se, počelo da se menja.

O tome svedoči i istraživanje kojim je bilo obuhvaćeno 2.000 žena starijih od 40 godina koje je pokazalo da četiri od deset žena priželjkuje vezu sa mlađim muškarcem, dok je svaka četvrta to iskustvo već imala.

Međutim, za njih, ipak, postoji granica u godinama koju ne treba prelaziti. Zrele žene smatraju da veza postaje nezdrava ukoliko je ta razlika veća od 13 godina.

Svaka peta učesnica ankete priznala je da je pomislila da je neki prijatelj njene dece "baš sladak", preneli su britanski mediji.


Izvor: Tanjug
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ima logike, ima... Ona zna, on može...

Kada si u vezi sa starijim muškarcem spremaš se za banju i brineš o reumi i promaji a kada si sa mlađim topla kupka ima sasvim deseto značenje...yes3
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Stara koka-dobra supa, a mlada piletina se za prste lepi. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Apsolutno podžavam! Mlad petao je kočoperan i uvek željan dokazivanja a stari, stari je tamo negde...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ja nekako ne mogu... više puta me tako jurila "deca", ali sam svaki put pobegla. :-D
A možda i još nisam došla u te godine... ko zna... :)
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ljudi tokom godina u zivotu menjaju svoja uverenja, nikad se ne zna. :yea:

Ne kaze se džabe da je zena kao vino...i to je zaista istina (iz licnog iskustva).

Ipak, to je veza koja za osnovu ima seks i trenutni uzitak i to je sve, pa ko voli, nek' izvoli. Uzgred, nije "ono" od sapuna pa da se istrosi, bice i za drugu stranu. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Malo sam se šalila ali večeras sam nešto ozbiljna (proći će me)...
U Univerzumu se dešavaju različite stvari pa se tako dešavaju i ljubavi između starijih dama i mlađe gospode... Nekad su takve veze zaista dobre veze gde godine ne igraju nikakvu ulogu (isto važi i za obrnutu varijantu) ali čini mi se da da su velikim delom postale stvar pomodarstva, prestiža i nekakvog dokazivanja... Volim da se šalim na taj račun ali u takvoj vezi sve bi me vuklo na učiteljski i roditeljski momenat... Jednog sina imam, ako poželim još jednog - rodiću ga...
 
Natrag
Top